Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 21:29, 09 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Dorota123 napisał(a)
Robienie z wnukami dekoracji to bardzo twórczo spędzony czas. Kula z pestek fajnie wyszła, super że Cię zainspirowałam.

Dobrze, że nie wyrzuciłam pestek ze śliwek , które poszły na przetwory. Stały w miseczce na tarasie, bo miałam kilka posadzić na próbę(dostałam te pyszne śliweczki od znajomych). I tak się zbierałam z tym sadzeniem, że przypadkiem doczekały Twojego posta z kulami. Już ich nie wyrzucałam specjalnie od tamtej pory. I w końcu zmobilizowałam się by je wykorzystać, akurat jeszcze kilka zostało do posadzenia. Tylko nie wiem, czy posadzić teraz do doniczki, ale chyba lepiej do gruntu jak trochę puści przymrozek?
Dzięki za pomysł Dorotko

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:35, 09 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
basia3012 napisał(a)
Aniu, gratuluję nagrody. Bardzo się cieszę z Tobą.Ale to zasłużona nagroda, bez dwóch zdań.
A dekoracje przepiękne. Pomysł z sówkami super. Nie gniewaj Aniu się ale jutro z wnukiem będę robiła sówki. Mam trochę rolek.

Dziękuję Basiu
Basiu, róbcie sówki i chwal się jak wyszły
Rolki cały czas zbieram, ostatnio wypatrzyłam pomysł na śnieżynki z rolek. Może jutro wypróbujemy.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Roocika 21:38, 09 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Sówki świetne, szkoda że ta moja córka nie chce robić takich rzeczy, już przestałam próbować, żeby się nie stresować. Może jak Młody dorośnie...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anpi 21:40, 09 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
basia3012 napisał(a)


Aniu, cudeńka. Piękne, klimatyczne.

Czasami te najprostsze dekoracje są najlepsze. Trochę mchu , gałązek, szyszek, jakieś zasuszone kwiatki z bukietu, wszystko z własnego ogródka. Plus zwykłe świeczki i trochę złomu, jak to niektórzy mówią
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:50, 09 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Roocika napisał(a)
Sówki świetne, szkoda że ta moja córka nie chce robić takich rzeczy, już przestałam próbować, żeby się nie stresować. Może jak Młody dorośnie...

Czasami moje maluchy( 5 i 3 lat) na początku pełne zapału, a po kilku minutach mówią: ty babciu rób! Ale wnusia zawsze chętnie pomaluje jak już zrobione ... A wnuczek ma czym się bawić,albo co psuć Zresztą oboje chętnie się bawią taką nową zabawką i chwilę nie ma nudy
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 21:57, 09 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Fajne te sówki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 17:10, 10 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Super dekoracje, kula z pestek tez fajna.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Roocika 18:26, 10 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
anpi napisał(a)

Czasami moje maluchy( 5 i 3 lat) na początku pełne zapału, a po kilku minutach mówią: ty babciu rób! Ale wnusia zawsze chętnie pomaluje jak już zrobione ... A wnuczek ma czym się bawić,albo co psuć Zresztą oboje chętnie się bawią taką nową zabawką i chwilę nie ma nudy

Moja to już 8 latka, ona od razu wpada w histerię jak jej coś nie wychodzi. Jeszcze nikomu nie udało się z nią popracować Fajnie, że wnuki są zainteresowane
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
gogo 21:53, 10 gru 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aniu, kolejne ciekawe i piękne dekoracje, tym cenniejsze, że robione z wwnukami
Też bym może coś zrobiła, ale przy 6 kotach..... , właśnie próbują ogryzać cyprysy Goldcrest, które mają robić za mini choinki, ale nie wiem, czy dożyją /choinki/
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 22:47, 10 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23475
anpi napisał(a)
Dla Ani Anabuko wstawiam sówki( z rolek po papierze toalet.) wykonane z wnukami. Wpasowałam je we wstępną świąteczną, a raczej na razie zimową dekorację na parapecie kuchennym


Aniu, piękne, pomysłowe te sówki.I cała ta nowa, parapetowa dekoracja.
Wspólne chwile z wnuczkami bezcenne. A jeszcze takie 5twórcze.
Fajnie, że je masz. Ja nie mam pomocników.
Żabki też fajne.
W ogrodzie też bardzo łądne dekoracje.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies