Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

Gosialuk 23:22, 10 gru 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
Mi też się sówki podobają
Jak moje dzieci były małe, miałam taką fajną książkę i kleiłam przy ich udziale różne zabawki z papieru na choinkę: krecika, sowę, koguta, Reksia Fajnie się bawiliśmy przy tym
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Dorota123 19:32, 11 gru 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)

Dobrze, że nie wyrzuciłam pestek ze śliwek , które poszły na przetwory. Stały w miseczce na tarasie, bo miałam kilka posadzić na próbę(dostałam te pyszne śliweczki od znajomych). I tak się zbierałam z tym sadzeniem, że przypadkiem doczekały Twojego posta z kulami. Już ich nie wyrzucałam specjalnie od tamtej pory. I w końcu zmobilizowałam się by je wykorzystać, akurat jeszcze kilka zostało do posadzenia. Tylko nie wiem, czy posadzić teraz do doniczki, ale chyba lepiej do gruntu jak trochę puści przymrozek?
Dzięki za pomysł Dorotko

Nie mam pojęcia kiedy sadzi się pestki. Spróbuj część wcisnąć w ziemię teraz, a resztę wiosną. Zobaczysz, który pomysł lepszy.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 23:59, 13 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajne te sówki

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:13, 14 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
SlonecznyOgrod napisał(a)
Super dekoracje, kula z pestek tez fajna.

Planuję jeszcze trochę dekoracji Na razie to śnieg udekorował ogród. Moje niepowiązane trawy poprzyginał do ziemi i przyszło mi je wiązać w takich niesprzyjających warunkach. Musiałam otrzepywać je z mokrego śniegu, stawiać do pionu i wiązać. Bałam się, że jak będzie przymrozek, to już ich nie wydostanę z tego śniegu i całkiem się połamią i potem zaśmiecą mi cały ogród.
Tu widać jak miskant po lewej położył się na ścieżkę.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:18, 14 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Roocika napisał(a)

Moja to już 8 latka, ona od razu wpada w histerię jak jej coś nie wychodzi. Jeszcze nikomu nie udało się z nią popracować Fajnie, że wnuki są zainteresowane

Dzieci są różne i mają różne zainteresowania i nie zawsze cierpliwość do takich robótek.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
basia3012 23:57, 14 gru 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Aniu, sówki zrobiliśmy. Poszły jednak do wnucząt do domu. Nie zrobiłam zdjęć, nie zdążyłam. Ale synowa była zachwycona.
Przyszłam obejrzeć śnieżynki z rolek. Gdzie są?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 19:58, 15 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Basiu, śnieżynka jeszcze nie gotowa. Cieszę się, że sówki zyskały popularność
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:07, 15 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Upiekłam za to pierniczki. Sesję zdj. mają niestety z braku czasu skromną. Zdjęcia są raczej poglądowe dla Dorotki. Renifer miał być w gwiazdki, przynajmniej takim wałkiem było wałkowane ciasto. Ale wzór w trakcie pieczenia rozmył się. Na kilku tylko pierniczkach jest bardziej widoczny.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:19, 15 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018
Wrócę jeszcze do śnieżnych widoczków z soboty, bo dziś już niewiele zostało...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 20:26, 15 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8018

Gałęzie świerków uginały się od śniegu:

Skyrocketom "grzywka" też opadła
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies