Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

iwona_d 23:03, 30 lip 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Aniu w końcu nadrobiłam zaległości u Ciebie na wątku i widzę, że dawno mnie u Ciebie nie było, bo mimo że znam Twój ogród to na ostatnich zdjęciach jakiś jakby nowy i nieznany. Muszę się do Ciebie kiedyś wprosić i na spokojnie ( bez pośpiechu jak zwykle to u mnie bywa) dokładnie pooglądać.
Urszulla 01:23, 31 lip 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
anpi napisał(a)

Ania, musisz się w końcu wybrać i zweryfikować te zachwyty z rzeczywistością
Hansested rostock-róża o wielu twarzach!!!
(wszystkie różyczki w pływającym bukiecie to ta sama róża

Tu jej krzaczek:


Piękna
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 01:24, 31 lip 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
anpi napisał(a)

Miło mi!
Trochę warzyw rozdaję, korzystają dzieci, wnuki, czasem dalsza rodzina , czy znajomi Sałat, różnych ziół, kopru, szczypiorków, szpinaku, czosnku, ogórków ,cukinii i pomidorów zawsze mam full, ziemniaczków też na bierząco sporo i trochę za zimę.Porów, selerów i fasolki sadzę po ok 15 szt, marchew, buraczki, pietruszka i cebula średnio u mnie rosną. Ale wystarczy na bierząco i to co się da to zamrażam ( kroję w kosteczkę, albo małe całe)i do następnego sezonu wystarcza.Kapusty posadziłam tylko ozdobne Jarmuż kalarepka, rzepka, w tym roku nawet brukselka tylko dla urozmaicenia, po kilka sztuk i to nie każdego roku. Pewnie coś pominęłam ...
Zainspirowana warzywniakami szefowej Danusi i Przemka(Gardener27) mój warzywniak zyskał trochę kolorów, różnorodności, zmiany ścieżek, ogólnie trochę uroku! Daleko mi do tych niedoścignionych ideałów, ale cieszę się z tego co udaje mi się osiągać



Imponujące
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anpi 22:55, 02 sie 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Urszulla napisał(a)


A co to za róża, pięknie kwitnie?

Ula ta różyczka to Bouquet Parfait.

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:25, 02 sie 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu pamiętam początki Twojego ogrodu i jak dziś patrzę na fotki to ....nie poznaję Masz już cudowny roślinny busz, rabaty aż kipią i uginają się od roślin Cudo i z finezją

Tak, u mnie upchane na maxa! Miło, że Ci się podoba. Mnie jeszcze nie wszystko satysfakcjonuje więc pewnie jakieś roszady, czy zmiany jeszcze będą Teraz zajęliśmy się remontem tarasu, więc w ogrodzie przystopowałam. Dziś malowałam odnawiając fotele.
Sylwia, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do mnie dotrzesz i zobaczysz na żywo, czy ogród aż taki nie do poznania!?


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:45, 02 sie 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8137
Alija napisał(a)


Uwielbiam oglądać romantyczne zakątki w Twoim ogrodzie.

Dla mnie najromantyczniej w nich jest w czerwcu

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
sylwia_slomc... 11:11, 03 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
anpi napisał(a)

Tak, u mnie upchane na maxa! Miło, że Ci się podoba. Mnie jeszcze nie wszystko satysfakcjonuje więc pewnie jakieś roszady, czy zmiany jeszcze będą Teraz zajęliśmy się remontem tarasu, więc w ogrodzie przystopowałam. Dziś malowałam odnawiając fotele.
Sylwia, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do mnie dotrzesz i zobaczysz na żywo, czy ogród aż taki nie do poznania!?



Też mam taką nadzieję I odwrotnie u mnie też bramy ogrodu otwarte dla Was
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kordina 23:19, 08 sie 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
anpi napisał(a)
Anitko


Twój ogród oglądam od dawna, jeden z piękniejszych, ale jak można mieć aż tak piękny? To ja nie wiem....
To zdjęcie z różo-fioletkami zauroczyło mnie jak i cała masa pozostałych. Gratuluję, widać Twoje twórcze podejście w ogrodzie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
anabuko1 10:36, 09 sie 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
anpi napisał(a)

Dla mnie najromantyczniej w nich jest w czerwcu

Cudnie. Te twoje róze takie wielkie, takie piękniutkie
Dla mnie twój ogród już jest doskonały.
/a ty Jak zajeżdżam widzę naocznie zawsze coś jeszcze zmieniasz.
Mam niedosyt wczorajszego spotkania.
Nic może następnym razem będzie lepiej i dłużej
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 10:52, 09 sie 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anpi napisał(a)
Jeszcze ogólny widoczek(tu widać największe chwasty!- jeśli ktoś nie wierzy i chciałby na nie zbliżenie, to w drodze wyjątku mogę cyknąć)
Zaczynają cynie:



Aniu możesz dla mnie zebrać nasionka z tego bordo szarłata?
ale masz zachwaszczony ogród
Cynie i dalie dają czadu
Kiedy będziesz w tv?
Pozdrawiam Aniu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies