Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Za drzwiami do ogrodu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Za drzwiami do ogrodu...

anpi 22:56, 11 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
ElzbietaFranka napisał(a)
U nas też pada od rana.
Za co lubię śnieg? Bo przykrywa wszystko co nie ładnie wygląda. Wszędzie biel która tak kocham. Jak bym teraz urządzała dom zrobiłabym wszystko w odcieniach bieli oprócz podłogi.
Niech pada śnieg jak i deszcz jest potrzebny. Trochę mrozu by się przydało do -7 nie więcej aby dłużej polezał.
W zeszłym roku u nas były święta że śniegiem może i w tym roku tak będzie.
Barbara była nijaka.

Pozdrawiam

Śnieg bardzo lubię, za klimacik jaki robi Ale tak bliżej zera jednak, bo zimna nie lubię
Niestety dla mnie trochę za wcześnie spadł, miałam jeszcze powiązać trawy. Przeszkodziło mi przeziębienie.I teraz wszystkie trawy połamane śniegiem. Jak stopi się przed Świętami, to odsłoni niezły armagedon
Wczoraj śnieżek robił właśnie klimacik w ogrodzie, a dziś to już KLIMAT i to polarny prawie.Ta sama rabata wczoraj:

i dziś:

PO PROSTU nas zasypało!

____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:00, 11 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale piękne bajkowe widoki
Zdrówka!

Dziękuję Dzisiaj to jest dopiero bajka!



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:23, 11 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
ryska napisał(a)
Bajkowe zdjęcia, fantastyczne.

Dziękuję Trochę śniegu, trochę światła i jest magia




____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosialuk 23:44, 11 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Ania zachwycam się. Taką zimę i nastrój warto uwiecznić. Byle nie trwała za długo.
Mebelki też piękne i będą u ciebie pasować.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
anpi 23:54, 11 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Dorii napisał(a)
Pięknie :⁠-⁠D

Dziękuję
Dziś już nie chciało mi się wieczorem brnąć w śniegu po kolana, by sprawdzić jaki dziś wieczorny klimacik Wystarczył mi dzienny rekonesans
Mimo, że mam kozaki za kolano, okazało się, że wróciłam do domu ze śniegiem w butach
Zasypany jałowiec na pniu i bukszpanowe kulki:

Czyli, jak bałwan ulepił się sam!


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 23:59, 11 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Basieksp napisał(a)
Ale cudnie

No zimę tej jesieni mamy jak talala!



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:04, 12 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Szymka napisał(a)
Pięknie u Ciebie Aniu. Ja nawet nie próbuję dostać się na działkę bo pewnie wszystko zasypane.

EM uruchomił dziś odśnieżarkę,by można było wyjechać. Ja poszłam zrzucić śnieg z tunelu, bo mimo, że okrągły to wyglądał jak iglo. Strząsnęłam też z niektórych krzewów i gałęzi drzew.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magara 00:19, 12 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
anpi napisał(a)




To zdjęcie jest po prostu magiczne i bajkowe
Szukaj konkursów na zimowe zdjęcia. Szkoda, żeby "się zmarnowało" i było dostępne tylko dla wąskiego grona
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
anpi 00:22, 12 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Kordina napisał(a)


Aniu przepiękne zdjęcia zrobiłaś z tym światełkiem szczególnie, ale to cudne, wejście do zaczarowanego ogrodu, bo takim właśnie Twój jest

Bardzo fajny efekt daje to światło z latarni, gdy zagląda się przez drzwi. Trudniej tej efekt pokazać na zdjęciu. Ale nawet się udało
Świetnie wygląda też to światło w lustrze, ale tu już nie mogłam oddać fajnie tego efektu na zdjęciu, wychodziło jakieś niewyraźne, albo za jasno w koło...
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 00:35, 12 gru 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Gosialuk napisał(a)
Ania zachwycam się. Taką zimę i nastrój warto uwiecznić. Byle nie trwała za długo.
Mebelki też piękne i będą u ciebie pasować.

Dlatego mimo,że nie do końca jestem zdrowa( ale ubrałam się cieplutko) wyszłam pobiegać z aparatem( nie dało się biegać w głębokim śniegu)
Sikorki przylatują na taras, by przypomniec o napełnieniu karmnika i kubeczków po smalczyku


____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies