Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi

basia3012 23:46, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Wystawiliśmy już drabinę z poziomkami.



Usunęłam bordowe żurawki z obwódki. Zestarzały się i wypiętrzyły. Zastąpię je limonkowymi żurawkami też z obwódki, muszę pobrać od nich sadzonki.





____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:49, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Podlałam dzisiaj po raz pierwszy ogród. Było bardzo sucho.



____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anpi 00:02, 06 kwi 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Basiu, placyk powiększony, teraz tylko czekać kiedy znów będzie można gości spraszać...!
A gdzie trzymałaś przez zimę poziomki?
Ja wczoraj sadziłam truskawki , tj. przesadzałam w nowe miejsce (odmładzając), a poziomek muszę dokupić ,tylko takich trzymających kępę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Aurelllia 00:02, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Śliczny ten placyk powstał Oj będzie dla mnie inspiracją do stworzenia takiego układu kostki i płyt w altance, w której ciągle mam trawę.....
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 07:39, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Basiu
pochwal eMa super powiększony placyk -idealnie ,równiutko -perfekcyjnie

a ogród prezentuje się pięknie -zachwyca mnie idealny porządek na rabatach
Miłego tygodnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 10:16, 06 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
ładne duże perspektywy
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Dorota123 20:26, 06 kwi 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Twój placyk zawsze mi się podobał, a teraz powiększony będzie jeszcze bardziej funkcjonalny. Ja już od 10 marca podlewam regularnie, moja piaskowa ziemia bardzo sucha była po zimie. Bałam się, że rośliny nie wystartują. Z tej suszy żonkile mi się pokładają.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3012 23:16, 06 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
anpi napisał(a)
Basiu, placyk powiększony, teraz tylko czekać kiedy znów będzie można gości spraszać...!
A gdzie trzymałaś przez zimę poziomki?
Ja wczoraj sadziłam truskawki , tj. przesadzałam w nowe miejsce (odmładzając), a poziomek muszę dokupić ,tylko takich trzymających kępę


Tak Aniu, faktycznie to wygląda na zapowiedż wielkiego grilowania. A tu sytuacja taka, że ze spotkań nic nie będzie.
Poziomki spędziły zimę pod chmurką, za krzakami sobie stały. Nie były niczym nakryte bo wiadomo jaka zima była.
U nas na drabinie były też w dwóch skrzynkach truskawki ale te skrzynki były dla nich za płytkie więc truskawki usunęłam. Powędrowały na działkę nad jeziorem a do skrzynek dosadziłam młode poziomki, które latem ukorzeniłam z rozłogów. Te poziomki to z tych zwisających.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:20, 06 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Aurelllia napisał(a)
Śliczny ten placyk powstał Oj będzie dla mnie inspiracją do stworzenia takiego układu kostki i płyt w altance, w której ciągle mam trawę.....


Wiesz Aurelko, jak będziesz robiła taki placyk w altance to dopasuj płyty do wymiarów kostki. My mieliśmy kłopot bo kupiliśmy większe płyty i nie można było zgrać z kostką betonową. A za dużych szczelin między nimi nie chcieliśmy robić.
Zdrówka.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 23:23, 06 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Magleska napisał(a)
Basiu
pochwal eMa super powiększony placyk -idealnie ,równiutko -perfekcyjnie

a ogród prezentuje się pięknie -zachwyca mnie idealny porządek na rabatach
Miłego tygodnia


Jutro Madziu pochwalę bo dzisiaj to smacznie śpi. Co do tej perfekcji to trochę tam nie za bardzo wyszło z poziomem. Jak będzie deszcz padał to może być to widoczne. Zobaczymy.
Zdrowia życzę Madziu. Trudny czas.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies