Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywa i poletko pod przyszły ogród na pożyczonej ziemi :)

popcorn 14:08, 02 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Byłam tam, bo to obok tego starego domu kamiennego który oglądałam. Jutro podjadę. Pół godziny drogi. Może nie będzie padać. Paskudna ta pogoda tej zimy

Nie oglądałam tej działki bo nie wiedziałam że to "ta". Ale obejrzę.
____________________
Mój nowy ogródek
renatamama3 14:52, 02 lut 2018


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Czytam ,że rodziców namawiasz ,i co myślą ,chętni są ? bo mam doświadczenie że najczęściej są na Nie ,koleżanki rodzice nie dali się namówić .
Inna koleżanka namówiła mamę ,i żałuje ,mamie prze 2-3 lata jako tako się podobało ,a teraz jak coś nie po jej myśli robią wnuki (nastolatki ) albo ona to zaczyna się ,jesteście nie wdzięczni to ja sprzedałam mieszkanie abyście mogli kupić ten dom a wy tacy niewdzięczni ,zostawiłam sąsiadów ,koleżanki w bloku .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 15:08, 02 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pół na pół jedno na tak, drugie nie. Więc raczej nic z tego nie wyjdzie.
Dlatego szukam tu, z tej strony Krakowa, żeby mieć do nich blisko w razie czego.

Niemniej dużą działkę chcę i tak. I to taką którą da się podzielić na pół i tę połowę sprzedać jakby co. Albo oddać Młodej za kilkadziesiąt lat sprzedając ten domek. Albo... chodzi mi też o to żeby nie mieć sąsiadów zaraz obok, a te wszystkie 10arowe działeczki są słabe głównie z tego powodu.

Namawiam do budowy drugiego takiego samego może nawet domku na jednej działce, więc tekstów jak ta pani chyba bym nie słuchała no i moi rodzice na szczęście są naprawdę bardzo bardzo w porządku.

Mój dzisiejszy ciemiernik siewka od Ani :*


____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 15:20, 02 lut 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Karola jacy by nie byli najlepiej osobno, blisko, ale osobno ...przynajmniej do momentu gdy nie wymagają stałej opieki.
Wiem co mówię bo mieszkamy w domu jednorodzinnym z poddaszem oni parter, my poddasze, osobna kuchnia i łazienka. Wspólny ganek i musimy przejść u nich przez przedpokój .....czasami masakra Zależnie od Ich aktualnego nastroju, a to nie są jeszcze starzy ludzie. Dlatego myślę kiedyś zwiać do Babci jak odremontujemy Tam jest nasze całe i będziemy sami.A Oni ledwie kilometr od nas, ale wystarczająco by sobie po piętach nie deptać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 15:23, 02 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
ok ok
____________________
Mój nowy ogródek
bacowa 10:20, 03 lut 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Karola , dopiero teraz widzę nowy wątek.
Ziemi ci przybyło , tylko wiosny nie widać. Jeszcze chwilka i będziemy sadzić i siać.
Pozdrawiam
popcorn 11:54, 03 lut 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ewo, witaj, pozdrawiam

Ziemia pożyczona, ale i tak się cieszę

Zaraz odbieram Młodą z tańców i jedziemy obejrzeć tę którą chcę kupić.

Zobaczymy

Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Mój nowy ogródek
Tess 13:20, 03 lut 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
popcorn napisał(a)


Takie połączenie mi się marzyło, ale do nowoczesnej bryły domu chyba nie bardzo... do tej starej chaty chyba by pasowało

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0071/0890.jpg

Nie pasuje ten płotek. Jeśli na nim opuścisz, będzie super.

Witam się Nie wiem, jak Cię znalazłam (ba ja mało tu jestem ostatnio).
Chyba też po "barokowym" (długim, opisowym) tytule
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 13:28, 03 lut 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Nikita napisał(a)


Głupia babo !!!! Żadnej wyceny na priv nie będzie! Pisz które chcesz i już !!!!!!!!!!!!!!!!

Komputer oplułam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
rozark 13:45, 03 lut 2018


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Nikita napisał(a)


Głupia babo !!!! Żadnej wyceny na priv nie będzie! Pisz które chcesz i już !!!!!!!!!!!!!!!!



ha, ha, ha

jak bedziesz w okolicach to przybywaj, wykopię ci co ci wpadnie w oko
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies