Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

nyna76 08:46, 14 lip 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
A ja serdecznie dziękuję za Cherry Brandy.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
daszum 15:28, 15 lip 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Viola, od początku śledzę Twój wątek i jestem pod wrażeniem bogactwa kwiatów i wyczucia w ich kompozycji. Brawo Ty

Mam do Ciebie pytanie - czy róże Poppy Rose będą się komponowały z różami Ballerina ( mam 7 szt, posadzonych w falę, szukam do nich różanego towarzystwa). A może dać tam Bukavu, mam 2 szt, ale jakoś wolno rosną. Mam też 2 Angele do zagospodarowania. Może mi coś podpowiesz.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Helen 20:35, 15 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Viola, wielki cmok za rudbekie dzisiaj odebrałam od Reni, ale nie myślałam, że trafią mi się aż dwie donice super, bardzo dziękuję
Jak będziesz miała ochotę, najechać na grabież do mnie, to zapraszam może Ci coś przypasuje
____________________
Helen - Hortensjowo
violaskom 18:23, 20 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
daszum napisał(a)
Viola, od początku śledzę Twój wątek i jestem pod wrażeniem bogactwa kwiatów i wyczucia w ich kompozycji. Brawo Ty

Mam do Ciebie pytanie - czy róże Poppy Rose będą się komponowały z różami Ballerina ( mam 7 szt, posadzonych w falę, szukam do nich różanego towarzystwa). A może dać tam Bukavu, mam 2 szt, ale jakoś wolno rosną. Mam też 2 Angele do zagospodarowania. Może mi coś podpowiesz.

Danusiu cieszę się, że podoba Ci się mój ogród. Wiesz, z tym doradzaniem to u mnie kiepsko, bo sama popełniam masę błędów i wiecznie coś przesadzam. Ballerina i Poppy Rose mają takie same kwiatostany i taką samą budowę krzaka, więc powinny jak najbardziej do siebie pasować. Jednak Poppy Rose ma specyficzną, taką makową czerwień i bardzo ciężko połączyć ją z różem. Co prawda Ballerina jest bladoróżowa prawie biała, ale jednak ten róż przebija. Akurat te trzy róże, które wymieniłaś nie łączyłabym ze sobą. Wsadziłabym je tylko razem, tzn 2 Angele blisko siebie, i 2 szt bukavu też razem. Bukavu też ma specyficzny kolor i mimo to, że zaliczana jest do róż czerwonych dla mnie jest ona bardziej różowa. Na dole na zdjęciu pokazuję Ci przykład różu, który pasuje do Bukavu. Nie wiem, czy moja odpowiedź choć trochę Ci pomogła. Wieczorem pobuszuję u Ciebie na wątku i zobaczę jakie masz nasadzenia.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 18:25, 20 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Helen napisał(a)
Viola, wielki cmok za rudbekie dzisiaj odebrałam od Reni, ale nie myślałam, że trafią mi się aż dwie donice super, bardzo dziękuję
Jak będziesz miała ochotę, najechać na grabież do mnie, to zapraszam może Ci coś przypasuje

Chętnie się wybiorę. Może ktoś jeszcze będzie chętny? Ciekawa jestem, czy się przyjmie rudbekia.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
anabuko1 18:47, 20 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Piękne te twoje liliowce.Talie rozrośnie te,, bardzo ładnie ukwiecone.
Po ile latek mają ??
Moje jeszcze nie wszystkie są takie rozrośnięte .
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
violaskom 18:57, 20 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085


____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 19:03, 20 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085




____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 19:14, 20 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085




____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 19:21, 20 lip 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Stoklezja gładka



____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies