Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

nyna76 09:22, 08 kwi 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1672
Ale Ty masz rękę do wysiewów kobieto
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
violaskom 09:24, 08 kwi 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
antracyt napisał(a)
Viola, u Ciebie to chyba jednak więcej sadzonek niż u mnie i jakie równiutkie, dorodne Rzeczywiście ciepło i słońce mogłyby już się rozgościć na dobre.

Zuza pokazałam tylko te po pikowane i równo rosnące. Cały dom mam zawalony tackami, pojemnikami itd. Czy sadziłaś nowe dalie? Ja je posadziłam, ale bardzo długo nic nie wychodziło. Dopiero wczoraj dostrzegłam, że coś się tam dzieje. Z Thomasa Edisona nic jeszcze nie wyszło. A z niej chciałam porobić sadzonki.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 09:28, 08 kwi 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
nyna76 napisał(a)
Ale Ty masz rękę do wysiewów kobieto

Ania dla mnie to najlepsza zabawa w zimie. Przycięłam Twoją różę, próbowałam ją wykopać, ale nie dałam rady. Muszę jej poświęcić więcej czasu, ale na razie go nie mam. Jak zrobi się cieplej, to się nią zajmę. Na razie walczę z cięciem róż.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 09:48, 08 kwi 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Pelargonia

Cynia

Duuużo petunii

I takie tam do pikowania
____________________
Viola Ogród kwiatowy
antracyt 10:04, 08 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11516
violaskom napisał(a)

Zuza pokazałam tylko te po pikowane i równo rosnące. Cały dom mam zawalony tackami, pojemnikami itd. Czy sadziłaś nowe dalie? Ja je posadziłam, ale bardzo długo nic nie wychodziło. Dopiero wczoraj dostrzegłam, że coś się tam dzieje. Z Thomasa Edisona nic jeszcze nie wyszło. A z niej chciałam porobić sadzonki.

Thomas Edison najbardziej marnie wygląda. Czyli z dwóch karp nic Ci nie ruszyło?
Ja jeszcze nie posadziłam, ale chyba dzisiaj się za to zabiorę, bo dalie, które ze strychu zniosłam wyglądają na przesuszone i powinny jak najszybciej do ziemi trafić.
Reszta Twoich siewek i pikowanych roślin równie piękna A jakie ładne pelargonie, musisz mieć bardzo słoneczne parapety.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
violaskom 10:12, 08 kwi 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
antracyt napisał(a)

Thomas Edison najbardziej marnie wygląda. Czyli z dwóch karp nic Ci nie ruszyło?
Ja jeszcze nie posadziłam, ale chyba dzisiaj się za to zabiorę, bo dalie, które ze strychu zniosłam wyglądają na przesuszone i powinny jak najszybciej do ziemi trafić.
Reszta Twoich siewek i pikowanych roślin równie piękna A jakie ładne pelargonie, musisz mieć bardzo słoneczne parapety.

Na razie nic. Tamte już wypuściły kiełki, ale Thomas stoi w miejscu. Miałam jedną bulwę oderwaną i takie sadzę poziomo i z nich pobieram sadzonki. Ta też nic nie wypuściła. Parapetów nie mam dużo. Rośliny ustawiam w pokojach na podłodze lub półkach.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
violaskom 10:18, 08 kwi 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Begonia BiG Rose i Petunia Wave Misty Lilac

Begonia Megawatt Rose

Coleus Chocolate Mint

Rozmnożone z sadzonek szałwie. W większości Amistad.

____________________
Viola Ogród kwiatowy
Kawa 10:22, 08 kwi 2021


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
matko bossssska
jak ty to robisz????
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
A_gawa 10:41, 08 kwi 2021


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Przepięknie dziękuję za odpowiedź! Jesteś wspaniała. Zatem zaraz kupuję Angelę. Juuuupppiii!

A czy masz może różę okrywową 'ALBA MEIDILAND'? Czytałam na forum, że dziewczyny są zadowolone i szukam opinii o niej już po kilku latach rośnięcia.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Dorota123 10:45, 08 kwi 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Piękne masz roślinki z wysiewu i jak dużo.
Wspomnienie kwitnących rabat bardzo energetyczne w ten zimny dzień.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies