Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igielnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Igielnik

fasola 19:43, 08 lut 2018


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301
Tryptyk pod tytułem "Kot na parapecie"





____________________
Fasola Igielnik
fasola 20:25, 08 lut 2018


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301
Chciałabym prosić stałych bywalców o podpowiedź w których ogrodach są duże drzewa i słaba ziemia?
Duże drzewa zwłaszcza w przedogródku. Potrzebna inspiracja.

Z tego co kojarzę to u Dzidki i Sylwii, Vita ma zakątek z brzozami i skarpą. Kto jeszcze?
____________________
Fasola Igielnik
martuha 23:47, 10 lut 2018


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
Piękny ogród, duuuuży i pełen inspiracji dla mnie , chciałam podpowiedzieć coś do Twoich warunków, ale wszystko co u mnie dobrze rośnie, Ty już masz
Pięknie wygląda jesienią, bardzo lubię jesień ze względu na kolory
Będę zaglądać tu z przyjemnością

____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
Aurelllia 00:30, 11 lut 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Witaj Przepięknie zaaranżowany ogród. Pospacerowałam z ogromną przyjemnością
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
martuha 12:03, 11 lut 2018


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 104
fasola napisał(a)
Chciałabym prosić stałych bywalców o podpowiedź w których ogrodach są duże drzewa i słaba ziemia?
Duże drzewa zwłaszcza w przedogródku. Potrzebna inspiracja.

Z tego co kojarzę to u Dzidki i Sylwii, Vita ma zakątek z brzozami i skarpą. Kto jeszcze?


Pewnie już widziałaś bo jesteś dłużej na forum, ale podam te wątki, które śledzę
Sosnowe zacisze
Ogród w mieście-ogrodzie
Ogród pod lasem
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna
____________________
Między sosnami*** Mój zielony salonik :)
patrycja 16:09, 11 lut 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Fajnie u Ciebie.

Ja też mam las niedaleko ale Ty mieszkasz w lesie. Jak wieją wiatry nie boisz się?
____________________
Patrycja mój ogródek
fasola 18:26, 11 lut 2018


Dołączył: 13 lis 2011
Posty: 301
Witajcie,

Dziękuję za odwiedziny.
Na bycie inspiracją to mój ogród raczej nie zasługuje. Na przestrogę by się lepiej nadawał.

Marto, rozmiar mojego ogrodu czasem mnie cieszy a czasem frustruje. Zazwyczaj nie wyrabiam się z ogarnianiem go. Niestety nie mam automatycznego podlewania, nie używam chemii w ogrodzie, wszystko muszę robić sama ręcznie. Nie ma opcji żeby był dopieszczony. Zdaję się na naturę, polubiłam mech na trawniku, igły sosnowe na rabatach itp. Twój bardzo mi się podoba i jego rozmiar ewidentnie przekłada się na jakość pielęgnacji. To widać.

Dziękuję za linki, część ogrodów znam, część niekoniecznie. Chętnie pooglądam.

Patrycjo, Moje drzewa mają do 10 m wysokości, żadne nigdy się nie złamało. W sumie to mam ubezpieczoną posesję, więc w razie czego ...
U nas w lasach największe szkody robią chyba duże opady ciężkiego, mokrego śniegu. Po tej zimie pełno drzew powalonych leży.

Postaram się w tygodniu zrobić zdjęcia ogrodu i będę Was dręczyć o pomoc.
Teraz wychodzi na jaw "goła prawda" o ogrodzie. Nie lubię go na przedwiośniu jak zejdzie śnieg. Mam mało iglaków i teraz jest pusty. Zwłaszcza, że zima ciepła i z doskoku już badyle bylinowe usuwam.
____________________
Fasola Igielnik
violaskom 18:11, 12 lut 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Masz piękny ogród, piękne byliny w śród starych drzew. Lubię takie klimaty. Koty cudowne.
Będę zaglądać.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Mary 22:25, 12 lut 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Jaka szkoda, że nie jesteś moją sąsiadką. Nie obraziłabym się, gdyby taki kot czasem zajrzał do mojego ogrodu.
fasola napisał(a)
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
AgataM 22:27, 12 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Mary napisał(a)
Jaka szkoda, że nie jesteś moją sąsiadką. Nie obraziłabym się, gdyby taki kot czasem zajrzał do mojego ogrodu.


Ale cudny kocurek
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies