Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek pod dębem

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek pod dębem

daszum 17:56, 21 mar 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Wacku, co tam słychać nad stawem, czy kwitną łany przebiśniegów w lasku?
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Waclaw 22:03, 21 mar 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Sprzedałem tamtą działkę.
Łanów jeszcze nie oglądałem ale pojadę oglądać bo na pewno jest co.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Milka 06:43, 22 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak za dużo ogrodu, to też źle, fajnie że mimo sprzedaży, możesz pojechac i popatrzeć
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 10:57, 22 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Waclaw napisał(a)
Sprzedałem tamtą działkę.
Łanów jeszcze nie oglądałem ale pojadę oglądać bo na pewno jest co.

A zrobiłeś sobie sadzonki z tamtych roślin co na brzegach rosły?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 18:25, 22 mar 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ooo szkoda że sprzedałeś, ale na pewno zrobiłeś co najlepsze dla Ciebie, w życiu trzeba dokonywać wyborów, nawet gdy sa trudne. A jak u Ciebie w koło domu?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 18:38, 22 mar 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Milka napisał(a)
Jak za dużo ogrodu, to też źle, fajnie że mimo sprzedaży, możesz pojechac i popatrzeć


Nowy nabywca, wiedząc jak bardzo lubię tamto miejsce, zaprosił mnie do częstych odwiedzin.
Będę tak czynił
Z wielką przyjemnością będę oglądał zmiany na +. Jak będzie? - Zobaczę.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 18:49, 22 mar 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

A zrobiłeś sobie sadzonki z tamtych roślin co na brzegach rosły?


Tak, zabrałem sporo liliowców. Kosaćców nie zabierałem bo na razie nie mam gdzie sadzić. Nabywca zapewnia mnie, że w przyszłości będę mógł brać sadzonki.
Zostawiłem wszystkie karpy dalii bo kwitły w czasie sprzedaży. Ale, kupię nowe. Pozostałe zostawiłem bo przecież chcę aby tamto miejsce było co najmniej tak piękne jak za moich "rządów"
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Waclaw 19:03, 22 mar 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
kasiek napisał(a)
Ooo szkoda że sprzedałeś, ale na pewno zrobiłeś co najlepsze dla Ciebie, w życiu trzeba dokonywać wyborów, nawet gdy sa trudne. A jak u Ciebie w koło domu?


Masz rację Kasiu. Tamta działka ma ogromny potencjał. Kocham ją bardzo ale praca na niej kosztowała mnie coraz więcej wysiłku. Zamierzam poświęcić więcej siły dla Przedogródka. Tym bardziej, że wkrótce się tam przeprowadzam.
Przedogródek na razie śpi. Wychodzą krokusy, ładnie kwitną przebiśniegi. Posadziłem kolejnego ciemiernika ale po podlaniu bryłę korzeniową ściął mróz. Trochę się o niego boję.
Nie robię zdjęć bo na rabacie leżą stare liście - celowo je zostawiłem.
Już niedługo ciepełko i zacznę porządki.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 21:42, 22 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Waclaw napisał(a)


Tak, zabrałem sporo liliowców. Kosaćców nie zabierałem bo na razie nie mam gdzie sadzić. Nabywca zapewnia mnie, że w przyszłości będę mógł brać sadzonki.
Zostawiłem wszystkie karpy dalii bo kwitły w czasie sprzedaży. Ale, kupię nowe. Pozostałe zostawiłem bo przecież chcę aby tamto miejsce było co najmniej tak piękne jak za moich "rządów"

Super, że będziesz mógł wziąć jeszcze sadzonki gdyby była potrzeba W razie czego kilka Twoich jest też u mnie to jakby co też się podzieli jak podrosną
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Waclaw 08:59, 23 mar 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
sylwia_slomczewska napisał(a)

Super, że będziesz mógł wziąć jeszcze sadzonki gdyby była potrzeba W razie czego kilka Twoich jest też u mnie to jakby co też się podzieli jak podrosną


Dziękuję Sylwia Szczera Duszo
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies