Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomysł na długi i wąski ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomysł na długi i wąski ogród

EkspertLeroy... 12:58, 22 lip 2011

Dołączył: 07 lip 2011
Posty: 82
annka - Gdybym ja miał taką siłę sprawczą Póki co operuję w Wojewódzwie Mazowieckim, a dokładnie w Warszawie Poza tym moim zadaniem jest doradzanie miłośnikom ogrodów i to staram się czynić jak najlepiej potrafię
Pozdrawiam, Wojtek
Ekspert Leroy Merlin
annka 13:23, 22 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
EkspertLeroyMerlin napisał(a)
annka - Gdybym ja miał taką siłę sprawczą Póki co operuję w Wojewódzwie Mazowieckim, a dokładnie w Warszawie Poza tym moim zadaniem jest doradzanie miłośnikom ogrodów i to staram się czynić jak najlepiej potrafię
Pozdrawiam, Wojtek
Ekspert Leroy Merlin


Z tego co wiem Leroy Merlin nie jest wykonawcą ogrodów więc doradzasz jako pracownik działu ogród. A takie stoisko raczej zniechęca. Jeżeli nie radzicie sobie z podlewaniem i dbaniem o rośliny na placu to trzeba się ograniczyć do sprzedaży materii nieożywionej.

pozdrawiam
____________________
Funkiowe zacisze
Sebek 21:43, 22 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Oooostro

No ale niestety muszę przyznać Ani rację - rośliny nie są warte swojej ceny, bo niestety są zaniedbane. Nie wiem kto się tym zajmuje, ale wątpię żeby Wojtek się takimi sprawami zajmował lub miał na to wpływ. Ja tylko do eksperta podchodzę jak mam już coś brać większego lub z magazynu, a w Leroy kupuję dużo
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
EkspertLeroy... 21:54, 22 lip 2011

Dołączył: 07 lip 2011
Posty: 82
Sebek - dziękuję za wsparcie
annka - radzę skontaktować się konkretnie z obsługą danego sklepu Jeżeli rośliny faktycznie są zaniedbane to zwykle wina braku dobrego nadzoru nad obsługą...jednak to nie moja działka
Ja osobiście akurat doradzam ekspercko także jako architekt krajobrazu, stąd zainteresowanie moje m.in. tym konkretnym wątkiem
Pozdrawiam, Wojtek
Ekspert Leroy Merlin
annka 22:14, 22 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Sebek napisał(a)
Oooostro

No ale niestety muszę przyznać Ani rację - rośliny nie są warte swojej ceny, bo niestety są zaniedbane. Nie wiem kto się tym zajmuje, ale wątpię żeby Wojtek się takimi sprawami zajmował lub miał na to wpływ. Ja tylko do eksperta podchodzę jak mam już coś brać większego lub z magazynu, a w Leroy kupuję dużo


Ja też ale materiałów budowlanych to trudno zmarnować.
____________________
Funkiowe zacisze
annka 22:18, 22 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
EkspertLeroyMerlin napisał(a)
Sebek - dziękuję za wsparcie
annka - radzę skontaktować się konkretnie z obsługą danego sklepu Jeżeli rośliny faktycznie są zaniedbane to zwykle wina braku dobrego nadzoru nad obsługą...jednak to nie moja działka
Ja osobiście akurat doradzam ekspercko także jako architekt krajobrazu, stąd zainteresowanie moje m.in. tym konkretnym wątkiem
Pozdrawiam, Wojtek
Ekspert Leroy Merlin


A ja jako architekt krajobrazu interesuje się Waszym stoiskiem. Zresztą tak jak przy urządzeniu ogrodu (co widać na tym forum) nie trzeba mieć kierunkowego wykształcenia. Tak też można być zwykłym klientem żeby zauważyć że stoiskiem zajmują się pracownicy z łapanki.
____________________
Funkiowe zacisze
annka 22:21, 22 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Rozumiem że można nie znać rośliny ale nie rozumiem jak można podnieść nogę zrobić krok przez leżącą sadzonkę w donicy i pójść dalej.
Przepraszam koleżankę za zaśmiecanie tego wątku. Jak Pan Ekspert ma jeszcze coś do powiedzenia to zapraszam do mnie.
____________________
Funkiowe zacisze
Adamian 21:53, 24 lip 2011

Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1
Cześć Miśka
Cieszę się, że w końcu cię odnalazłem i jak zawsze łakomy jestem na Twoje cudne zdjęcia
I sio z kłótniami u Koleżanki, to prawdziwy fachowiec i wielka miłośniczka ogrodów. Pozdrawiam
Gardenarium 00:06, 25 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie krytykujmy proszę więcej wiadomego sklepu, piszmy do nich listy i zostawmy w sklepie.
Wojtek podjął się trudnego doradzania. Wątki o projektach sa najtrudniejsze.

Długi ogród można podzielić na "pokoje" - wnętrza ogrodowe przy pomocy ekranów strzyżonych.
Na Ogrodowisku bardzo lubimy rosliny liściaste, także zimozielone.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MagdaMisia 07:40, 25 lip 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Moi drodzy, nie polemizujmy tutaj na temat marketów. Jak się okazuje i w nich są "normalni" sprzedawcy i doradcy natchnieni zielenią. Reszta to wina "molocha" i kierownictwa, które nie zawsze utożsamia się z roślinami, jak się okazało w tym wypadku Aniu, bardziej z zyskami.

Danusiu właśnie będą pokoje, świątynia dumania nawet będzie i oczko wodne. Projekt się zarysowuje coraz bardziej, ale chciałabym wam pokazać go jak już będę miała coś konkretnego i jakoś to będzie wyglądało.

Adam, cieszę się, że jesteś i tutaj. Nie chcę zaśmiecać tego wątku zdjęciami, bo mowa tu o projektowaniu. Jak już powstanie "cokolwiek", obiecuję będą "nasze ulubione" fotki

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies