Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

greg66 11:48, 03 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
No latarkę już i tak sąsiedzi stukają się w czoło gdy mnie widzą na ogrodzie. Co ja tam cały czas robie? Kiedy oni siedzą całe dnie przed tv, że mi się chce tak wychodzić. Czy to zimno czy ciepło, A ja jak nic nie robie to na tarasie siedzę i się gapię. Oni twierdzą że jestem dziwny i mi współczują, przecież sami mają 356 kanałów a ja nawet telewizora nie mam. Biedny

Irenko to tyły działki, przód z drzewami będzie potem







____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
AnnaMS 11:52, 03 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Piękne widoczki oszronione Hosty posadzone, super ja mam jeszcze dwie bidule z przesadzania i nie wiem gdzie wtyknąć, za to latarki nie muszę gdzieś wtykać bo mam troszkę sztucznego światła w ogrodzie - wczoraj kończyłam sadzić M.Memory akurat przy słupku oświetleniowym, a tam gdzie ciemnica zupełna to stawiam telefon na jakimś podwyższeniu Trzeba sobie jakoś radzić jak dnia za mało ... Tak jak Joanna napisała, czołowa latarka by się przydała
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
KasiaBawaria 09:41, 04 lis 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Sporo masz miejsca
____________________
Zapraszam na kawe
Ania111 09:53, 04 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Piękniutki u Ciebie

Też możesz jeszcze poszaleć z roślinami

Pozdrawiam cieplutko
U mnie 15 stopni teraz
____________________
Ania Spelnione marzenie
waldek727 12:02, 04 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
greg66 napisał(a)
No latarkę już i tak sąsiedzi stukają się w czoło gdy mnie widzą na ogrodzie. Co ja tam cały czas robie? Kiedy oni siedzą całe dnie przed tv, że mi się chce tak wychodzić. Czy to zimno czy ciepło, A ja jak nic nie robie to na tarasie siedzę i się gapię. Oni twierdzą że jestem dziwny i mi współczują, przecież sami mają 356 kanałów a ja nawet telewizora nie mam. Biedny


Brawo. Ja też Grzegorz nie mam telewizora od 15-stu lat i nareszcie nie zaśmiecam sobie niczym głowy. Mam własną wizję świata i nikt nie musi mi narzucać jak mam żyć i co jest w/g kogoś dla mnie najlepsze. Wolę książki i kontakt z przyrodą, niż bambosze, fotel i piwo.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Ania111 12:17, 04 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
No co wy chłopaki

To nie jesteście na bieżąco w odcinkach
" Mają w ogrodzie "
"Rok ogrodnika "
Czy " Garden word"

A tak serio
To też się złapałam na tym
Że na działce w sezonie nie oglądam telewizora

A jeśli chodzi o sąsiadów
Oni pilnują czy dobrze robisz

____________________
Ania Spelnione marzenie
waldek727 12:29, 04 lis 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Ania111 napisał(a)
No co wy chłopaki

To nie jesteście na bieżąco w odcinkach
" Mają w ogrodzie "
"Rok ogrodnika "
Czy " Garden word"


Wystarczy mi ,,Danusia w ogrodzie".
A tak będąc nieskromnym, to po 40-stu latach zajmowania się ogrodami i rozwijaniem swojej pasji do ogrodnictwa, to mógłbym śmiało takie programy już sam robić.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
greg66 17:12, 04 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Co do tv, to nie mogę już bez irytacji jej oglądać, to nie oglądam wcale.
Jestem melomanem i u mnie muzyka wypełnia czas.
Ogród jest świeżą sprawą (od dwóch lat połknąłem bakcyla)
Dużo czytam i to wystarczy.
Aniu wolę pooglądać zdj na forum pogadać czy osobiście czy wirtualnie z Wami, bo pzrecież w moim pzrypadku to nawet nie chodzi o kompozycyjność nasadzeń. Tutaj zdaję się na czuja, ale jeszcze jest czy dana podobajaca się mi roślina będzie u mnie rosła na tej glebie czy będzie się rozrastać czy ...zmarnieje.
Dlatego cieszę się z każdej już zadomowionej u mnie roślinki, traw, jeżówek, host.

A do Ciebie Waldku będę walił śmiało z pytaniami a Ciebie Aniu będę wspierał duchowo
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
daszum 19:04, 04 lis 2019


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Masz dwie wspaniałe pasje: muzykę i ogród
Dla mnie jest oczywiste, że do tego duetu nic więcej nie potrzeba ( prócz wspierającej żony)
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
greg66 21:10, 04 lis 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Danko dzięki

____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies