Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

Ania111 21:17, 26 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
greg66 napisał(a)
Aniu masz też fajne widoczki a będziesz miała jeszcze więcej w pewnym sensie idziemy razem tą drogą. Ja ogród tak naprawdę robię od tzrech lat dopiero i tylko ciągle się niecierpliwię czemu to tak powoli rośnie. Już bym chciał aby urosły zakwitło i cieszyć się tymi wszystkimi kwiatkami, a tu czekać, czekać i czekać trza.


Ja też mam 3 latka
Ale mój, A twój
To duża różnica
U mnie to żłobek
a u Ciebie to jak liceum

Będziemy się wspierać

____________________
Ania Spelnione marzenie
gosika67 23:26, 26 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
U nas też pięknie i słonecznie.Skorzystałam z pogody, kosiłam trawniki, ogarniałam byliny, zamiatałam , sprzątałam , spacerowałam, cebulowe posadziłam. Jutro też ładnie ale dzień krótszy i trzeba odpocząć. Pogłaskaj psa ode mnie.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Milka 08:33, 27 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
greg66 napisał(a)
Dziś była piękna jesień złota nasza
to i trochę w ogrodzie porobiłem i posprzątałem i ognisko było i przesadzanie też









a potem prawie odpoczynek



Toś się też natyrałeś.
A ja chcę jeszcze robótkę ci dołożyć. Wpadniesz po te gigantyczne hosty?? i trzcinniki?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
greg66 10:04, 27 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
No toś mnie uradowała
Zadzwonię.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 11:42, 27 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Podobno to ostatni dzień takiej ciepłej i słonecznej jesieni, zobaczymy może fronty się zmienią jak nasze drzewa.





____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
deszczowymaj 12:47, 27 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Widzę Grzesiu,że u Ciebie także pięknie świeci słoneczko ..achh co to wczoraj była za pogoda na krótkim rękawku można było latać po ogrodzie u mnie dzisiaj już niestety chłodniej ale i tak mam zamiar pojechać wyrwać chwasta


Pozdrowionka
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Milka 13:50, 27 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
greg66 napisał(a)
No toś mnie uradowała
Zadzwonię.

I jeszcze rudbekie, jeżówki, rozplenice, ketmie,złocienie, ale sam będziesz kopał
Umówimy się, dzwoń
Jutro, bo dziś to ja nie odbieram telefonów
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gosialuk 14:53, 27 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Zaglądam i widzę, że robota wre.
Może tobie wydaje się, że wszystko tak powoli się zmienia, ale jak mnie nie było chwilę, to widzę duże zmiany. Zwłaszcza trawy ci pięknie rosną.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
greg66 16:28, 27 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
DZiękuję

Dziś ciepło chociaż wietrznie.
Gosiu ja trochę marudzę bo wiesz, ale z przykrościa dzis nei znalazłem mojej jezówki "marmalade" chyba znikła z powierzchni ziemi, i już rozpacz
posadziłem 10 miłek okazałych ale one malutkie , kiedy to urośnie. a sporobolusy jako tło mają korę nie ma efektu trzeba zmienić ale na kamieniach też tak nie jest fajnie itd.
MArudzę.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 16:45, 27 paź 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wiecie co?
Tak siedziałem sobie dziś na tarasie i nagle błogo mi się zrobiło, pomimo wiatru i zachodzącego słońca, pomimo już skłaniającym się ku snu roślinom, pomimo innych widoków niż wiosną, to tak sobie pomyślałem, że przecież ta jesień to jest kwintesencja życia, wszystko dojrzało plony zebrane, uroki kwiatów zachowane w pamięci, róg obfitości napełniony i teraz przyjdzie schyłek życia, zima ale zaraz, za chwilę dziewicza wiosna nam się objawi i cały cykl rozpocznie się od nowa







____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies