Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pamiętajcie o ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Pamiętajcie o ogrodach

ElaS 20:18, 29 maj 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
danuta_szwajcer napisał(a)
Oj nie dziwie Ci się, też by mnie rozniosło, rok temu przerabiałam to z różami i nie polecam Rosarium, ani jedna się nie przyjeła, sadzonki były tak marne a drogie. W tym roku z uwagi na izolacje znowu się pokusiłam z bylinami i jeszcze gorzej niż Twoje tym razem z firmy Królik. Teraz w ogrodniczym duże sadzonki i widze co kupuje a hosta piękna u nas taka za 14-16 o i bez kosztów dostawy. O tym powinno się pisać i z nazwy wymieniać tak jak dobre polecać, dla zasady. A te białe kwiatki u góry to zawilce? Pozdrawiam

Danusiu, dokładnie tak. Powinniśmy sobie przekazywać informaacje. Koniecznie.
____________________
Malwowy ogród
Nowa12 21:38, 29 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Też mnie trzęsie jak dostaję takie coś. Mam wrażenie, że pozbywają się najgorszych sadzonek bo w szkółce nikt ich nie chce. Są dobre sklepy internetowe nie powiem ale większość jest kiepska.
Też się nadziałam w tym roku z jedną dostawą. Jedyne co mogłam zrobić to wystawić im złą opinię w necie ale im to pewnie wisi - jeszcze jedna zła opinia do kolekcji.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
greg66 22:17, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Danusiu zawilce, masz dobre oko

Elu ja tak bardzo liczyłem na tiarelle, jeszcze żonie mówiłem że robie jej niespodzianke zamiast żurawek zobaczysz co będzie. I zobaczyła.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
greg66 22:19, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Agatko te dobre sklepy to chyba teraz mają potęzne braki. Jestem wkurzony bo miałem miejsce już wydzielone i rabata byłaby prawie skończona a teraz zanim te wypierdki urosną, ech

nie polecane

iglaki24
sadzawka.pl
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Mgduska 22:23, 29 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Oj, ojoj, a ja czekam na przesyłkę od nich, szkoda że wcześniej nie wiedziałam.
Ja myślę, że może oni nie dali rady wyprodukować większych - tzn. to co wysyłają to świeżo ukorzenione odszczepki, a nie porządne roczne sadzonki. Popyt przerósł ich możliwości produkcyjne, ale nie zamknęli sprzedaży, jak zrobiły to niektóre szkółki.
Szkoda, czyli jeśli zamówiłam 4 sztuki, będę mogła sadzić jako jedną...
____________________
Sałatka pokrzywowa
greg66 22:32, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kasya pisała że już cztery lata temu takie same wysyłali sadzonki i nic się nie nauczyli.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
deszczowymaj 22:38, 29 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Grześ jak chcesz to porobię dla Ciebie sadzonek ..dwie mam już takie nawet ładne , jeszcze kilka doprodukuję i gotowe
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
gogo 22:43, 29 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Nie dziwię się, że jesteś bardzo zły, bo przysłanych roślin trzeba szukać przez lupę
Uważam, że szkółki, jeśli mają małe sadzonki [bo nie urosły do czasu wysyłki], to powinni obniżyć cenę, a nie zdzierać
Niestety, wiedzą także, że stacjonarni mają ograniczony asortyment i ogrodnicy do nich trafią po rarytasy.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
greg66 22:48, 29 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Asiu już miałem gasić kompa i tu proszę, piękna wiadomość,
jasne bardzo proszę, no to spać idę z uśmiechem, jak to dobrze, że sa jeszcze piękne i dobre kobiety na świecie i do tego to moje koleżanki

____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Mgduska 22:51, 29 maj 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Tak, jest nas tu trochę takich
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies