Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 09:13, 18 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Będzie dobrze, Michał robi coś, dostosowuje do tabletów czy czegoś i tego nie da się zrobić w godzinkę.

Weźcie pod uwagę że on to robi sam, nie ma brygady informatyków. Przepraszamy za niedogodności. Natomiast ogrodowisko stworzył 12 lat temu, wtedy korzystało się bardziej z komputera, teraz wszystko idzie w urządzenia mobilne, więc musi to przerobić na mobilne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiek 22:38, 20 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Wczoraj w nocy nadrobilam zaleglosci u Ciebie. Jestescie niesamowici, ogrod zachwyca tak bardzo, ze zapiera dech w piersiach...
____________________
Bawarka
sylwia_slomc... 23:05, 20 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Danuś jak ogród przetrwał ostatnie wichury? Nie poprzewracało drzew? My jedną sosnę musieliśmy wiązać do kompostownika bo przechyliło ją mocno i baliśmy się, że wyrwie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 10:01, 21 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przechyliło nam kilka topiarów, bo drzewa mamy umocowane, a korony tych większych też zabezpieczone jeszcze latem, bo gięło niemiłosiernie. Natomiast leci co jakiś czas kilka szyb w małej szklarence, niestety jej konstrukcja jest zbyt słaba, nawet przy mniejszym wietrze takim "normalnym" co jakiś czas są straty. Wymiana szyb kosztuje nas już tyle, że z powodzeniem moglibyśmy mieć już droższą i mocniejszą szklarnię. Witek zamawia i wymienia, a za dzień już nie ma 9 szyb, masakra..

Reklamuję tę małą szklarnię, chcę aby ją rozmontowali i zabrali...Jak załatwią reklamację, zobaczymy... Musimy mieć szklarnię o innej konstrukcji.

Duża szklarnia stoi 4 lata.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 14:59, 21 lut 2022


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Danus Dziekuje Michalowi, za wszystkie starania o forum wspaniale je prowadzicie.

Kurcze z tymi wiatrami, ciagle jakies szkody,nam sie narazie udaje, tylko jedno drzewo polecialo ale bedzie opalna najblizsza zime, wiec nie jest tak zle.

____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 16:07, 21 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Iza, dzięki, przekażę Michałowi. Tylko on wie ile czasu spędza przy tych jak to ja mówię "cyferkach" bo dla mnie to czarna magia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:13, 21 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na razie mało zdziałaliśmy bo pogoda nam utrudnia, nie da się.




Witek tnie, ja poprawiam


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 20:36, 21 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Gardenarium napisał(a)
Przechyliło nam kilka topiarów, bo drzewa mamy umocowane, a korony tych większych też zabezpieczone jeszcze latem, bo gięło niemiłosiernie. Natomiast leci co jakiś czas kilka szyb w małej szklarence, niestety jej konstrukcja jest zbyt słaba, nawet przy mniejszym wietrze takim "normalnym" co jakiś czas są straty. Wymiana szyb kosztuje nas już tyle, że z powodzeniem moglibyśmy mieć już droższą i mocniejszą szklarnię. Witek zamawia i wymienia, a za dzień już nie ma 9 szyb, masakra..

Reklamuję tę małą szklarnię, chcę aby ją rozmontowali i zabrali...Jak załatwią reklamację, zobaczymy... Musimy mieć szklarnię o innej konstrukcji.

Duża szklarnia stoi 4 lata.

Ojej Trzymam kciuki żeby się reklamacja powiodła...
Dobrze, że się nie zdecydowałam na tą szklarenkę co miała wytrzymywać do 100 km na godz. już by fruwała...

Widzę, że cisy to tniemy teraz, nie wiem czy zdążę...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 20:53, 21 lut 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Gardenarium napisał(a)
Będzie dobrze, Michał robi coś, dostosowuje do tabletów czy czegoś i tego nie da się zrobić w godzinkę.

Weźcie pod uwagę że on to robi sam, nie ma brygady informatyków. Przepraszamy za niedogodności. Natomiast ogrodowisko stworzył 12 lat temu, wtedy korzystało się bardziej z komputera, teraz wszystko idzie w urządzenia mobilne, więc musi to przerobić na mobilne.


Danusiu nie mam pretensji wszystko rozumiem. Miałam tylko pytanie. Bo nie mogę się odnaleźć w obecnej wersji.
Czekam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 11:17, 22 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Elu, na kompie też widzę zmianę, ale da się żyć na razie wi funkcjonuje dobrze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies