Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 21:24, 11 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tunel zbudowany. Dzisiaj padało, ale chłopaki się nie dawali. I robili. Na czele z Witkiem.




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:25, 11 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:26, 11 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BASIA8 21:36, 11 lut 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Danuś pięknie tunel się prezentuje dzielne chłopaki u Nas w świętokrzyskim lało jak z cebra, a teraz śniegiem sypie.
Buziaki przesyłam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Anna_ogrodni... 09:48, 12 lut 2022


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Danusiu ogrod z drona prezentuje się w innej formie widac z jaką precyzją jest tworzony mistrzostwo a różanka będzie bajka muszę te cudowności zobaczyć myślę ze w czerwcu bo wtedy róże kwitną
Danusiu proszę jeśli możesz gdzie można zakupić tak piekne ławki jakie masz w rozance bo szukam a chciałam z pewnego zrodla
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i twoją wspaniałą ekipę
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Sebek 10:00, 12 lut 2022


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Tutaj część ogrodu od początku. Widać szachownicę.



A tutaj część ogrodu zanim powstał ogród różany i wgłębiony. Faza robocza.
Na dole zdjęcia widać rabatę limonkową i hortensjową.






Ale czad! Wyglada to niesamowicie z góry
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joku 11:13, 12 lut 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12204
Wędruję sobie po waszym ogrodzie oglądając zdjęcia zrobione podczas mojego pobytu i porównuję z topografią widoczną na zdjęciach z drona. Jakoś topografia zatarła mi się w pamięci zdominowanej przez wrażenia estetyczne. W końcu zlokalizowałam rabatę w czerwono - ciemnej tonacji. Ogród wgłębiony był wtedy w fazie powstawania i różnego nie było.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 13:53, 12 lut 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Danusiu ogrod z drona prezentuje się w innej formie widac z jaką precyzją jest tworzony mistrzostwo a różanka będzie bajka muszę te cudowności zobaczyć myślę ze w czerwcu bo wtedy róże kwitną
Danusiu proszę jeśli możesz gdzie można zakupić tak piekne ławki jakie masz w rozance bo szukam a chciałam z pewnego zrodla
Pozdrawiam serdecznie Ciebie i twoją wspaniałą ekipę


Ja mam w różance te metalowe z altany - były z wyposażeniem. Altanę kupiłam z przeceny pod Zgorzelcem w jakimś CO. Wyprosiłam rabat bo nieco zardzewiałe były.

A te drewniane to w sumie jakby się uparł - to mogę sprzedać. Dowiedz się. Jedna się podłamała, bo wiatr ją mocno poturbował, ale jest naprawiona, lepiej niż fabrycznie One drogie były, sprawdzę jeśli byłabyś zainteresowana, ja kupię jeszcze droższe. W czerwcu zobaczysz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anna_ogrodni... 14:24, 12 lut 2022


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Danusiu czy piszesz o ławce ktora jest na st.1182?
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
mirkaka 14:39, 12 lut 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Gardenarium napisał(a)


Zrobię instrukcję wykonania i zdjęcia (zobaczysz) i powinny być nasączone olejem np. lnianym. Tektura albo włóknina grubsza. Ja miałam angielskie kupione, ale już wykorzystane. Jakaś tkanina grubsza, pokażę jak wykonać.



Czekam zatem i ja na tę instrukcję, bo też trudno mi to sobie wyobrazić.
Kiedy będziesz to pokazywać, wiosną jak sama będziesz sadzić?
Kupiłam nasiona jarmużu i mam ogromną ochotę posiać go w tym roku, ale szkodniki zniechęcają. Jaki inny olej może być oprócz lnianego? Jakiś jadalny?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies