Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 16:25, 13 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A- no to dobrze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 22:38, 13 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu Ogrodowisko jest patronem medialnym targów ogrodniczych w Rzeszowie - jak się uda to pojadę .

Dzisiaj wycięliśmy powalona starą śliwkę i ogrom bluszczu - miał zdrewniałe łodygi - jest tego sporo - czy to można zmielić i w kompost czy to można zmielić i wysypać jako ściółka - czy to może mi się narobić bluszczu tam gdzie sypnę? jutro zrobię zdjęcie
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 06:58, 14 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czekam, bo bardzo jestem ciekawa wrażeń
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 09:04, 14 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)
Danusiu Ogrodowisko jest patronem medialnym targów ogrodniczych w Rzeszowie - jak się uda to pojadę .

Dzisiaj wycięliśmy powalona starą śliwkę i ogrom bluszczu - miał zdrewniałe łodygi - jest tego sporo - czy to można zmielić i w kompost czy to można zmielić i wysypać jako ściółka - czy to może mi się narobić bluszczu tam gdzie sypnę? jutro zrobię zdjęcie


Ja to widziałam Miro. Wczoraj byłam 100 km od Ciebie, myślałam nawet, ale miałam misję ważną i nie mogłam nigdzie na boki skakać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:04, 14 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Milka napisał(a)
Czekam, bo bardzo jestem ciekawa wrażeń


Na razie oswajamy się z nową sytuacją, nie jest źle
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 09:09, 14 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Wiem, ale ja się zapytowywuję co radzisz

czy to można zmielić i w kompost czy to można zmielić i wysypać jako ściółka - czy to może mi się narobić bluszczu tam gdzie sypnę?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 09:10, 14 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)


Na razie oswajamy się z nową sytuacją, nie jest źle

Super
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 09:10, 14 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miro, nieprzytomna jestem. Bluszczu bym nie mieliła, zimozielone długo się rozkłada, chyba, że masz super młynek i zmieli na malutkie kawałki, ale też bym nie dodawała wszystkiego naraz, dzielić i dosypywać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 09:11, 14 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
A czytałam że jedziesz na Chelsea F. na 3 godziny? wystarczy?, ja nigdy nie byłam i nie wiem czy bym zdzierżyła ten ogrom ludzi
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 09:15, 14 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miro, nie jadę na 3 godziny Bilety mam dla członków RHS od 8 rano do 20 wieczorem, czyli max.
3 godz to nawet się nie przepchniesz przez całą wystawę. Zamierzam wyjść o 15-tej w tym roku.

Problemem jest dopchanie się żeby zrobić zdjęcie, jest coraz gorzej i zakładam że po raz 15-ty będzie chyba moim ostatnim.
Długo się grzecznie stoi, żeby wejść w 1 linię do zdjęcia, masakra i tak za każdym momentem,rogiem, stroną ogrodu.
Nie wypada przepychać się. Kiedyś przykucałam, klękałam, żeby między ludźmi fotkę cyknąć, komiczne to było.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies