Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

mira 09:29, 14 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
To jest tam kulturka chyba, zakładam że z łokcia nikt nie wali, moja córka bardzo chciała mnie zabrać żebyśmy jechały ale pokazałam jej zdjęcia stosowne jak to wygląda i jak byłyśmy na jarmarku bożonarodzeniowym w grudniu i nie dalo się przejść to powiedziałam jej że to jest ten klimat
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 10:10, 14 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To jest dokładnie ten klimat. Tylko arystokracja angielska się trafia, Monty Don i inne gwiazdy GW - Carol Klein, znani projektanci - można sobie fotkę strzelić jak nie nagrywają akurat

Co tu gadać: Wielki Świat Ogrodników

Do ogródków artystycznych nie sposób w ogóle się dostać, przechodzę spokojnie obok i szyję wyciągam.
Idziemy wtedy na lody i siadamy na trawniku. Obchodzimy pasaż handlowy w poszukiwaniu małego antyku (do walizki).
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 10:13, 14 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Miro, nieprzytomna jestem. Bluszczu bym nie mieliła, zimozielone długo się rozkłada, chyba, że masz super młynek i zmieli na malutkie kawałki, ale też bym nie dodawała wszystkiego naraz, dzielić i dosypywać.


To musowo przytomność trza odzyskać zwykle sen dobrze robi

Dziękuję bardzo za radę.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mira 10:18, 14 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
To jest dokładnie ten klimat. Tylko arystokracja angielska się trafia, Monty Don i inne gwiazdy GW - Carol Klein, znani projektanci - można sobie fotkę strzelić jak nie nagrywają akurat

Co tu gadać: Wielki Świat Ogrodników

Do ogródków artystycznych nie sposób w ogóle się dostać, przechodzę spokojnie obok i szyję wyciągam.
Idziemy wtedy na lody i siadamy na trawniku. Obchodzimy pasaż handlowy w poszukiwaniu małego antyku (do walizki).


To może trzeba tam jechać na jakiś wysokich obcasach albo mini szczudłach - to jest niesamowite zjawisko jak ludzie z całego świata się pasjonują ogrodami i jak takie jedno miejsce skupia i żadna inna wystawa.

A ja tymczasem zatęskniłam za Keukenhof - tam nawet powietrze jest cudowne.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 10:23, 14 mar 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)
(...)
Idziemy wtedy na lody i siadamy na trawniku. (...).


Danusiu, a na pims'a nie idziesz? Z nim też się siedzi na trawniku.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
deszczowymaj 10:23, 14 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu poradź proszę ..kupiłam floksy wiechowate ..kłącza i one te kłącza rosną mi w woreczkach ..wiem,że powinnam najpierw dać je do doniczek i bla bla ale powiedz proszę czy jest szansa że przeżyją jak je teraz wsadzę wprost do ogrodu ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mira 10:33, 14 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
deszczowymaj napisał(a)
Danusiu poradź proszę ..kupiłam floksy wiechowate ..kłącza i one te kłącza rosną mi w woreczkach ..wiem,że powinnam najpierw dać je do doniczek i bla bla ale powiedz proszę czy jest szansa że przeżyją jak je teraz wsadzę wprost do ogrodu ?


Ja nie Danusia ale jestem - z mojej praktyki woreczkowej najpierw do doniczki jak się zadomowi to wtedy wysadzić
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
deszczowymaj 10:47, 14 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
mira napisał(a)


Ja nie Danusia ale jestem - z mojej praktyki woreczkowej najpierw do doniczki jak się zadomowi to wtedy wysadzić


No właśnie wiem ,że tak powinnam zrobić ..ale..tyle przez zimę tego nakupowałam ,że teraz nie wyrabiam z sadzeniem i szukam drogi na skróty
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
KasiaLangier 19:54, 14 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Danusiu chciałam powiedzieć, że zdecydowałam się na pierwsze kulki, w przewadze cisowe żeby uczcić to, że trafiłam do Ogrodowiska i Twoich pięknych ogrodów Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gardenarium 21:21, 14 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)


To może trzeba tam jechać na jakiś wysokich obcasach albo mini szczudłach - to jest niesamowite zjawisko jak ludzie z całego świata się pasjonują ogrodami i jak takie jedno miejsce skupia i żadna inna wystawa.

A ja tymczasem zatęskniłam za Keukenhof - tam nawet powietrze jest cudowne.


Nie w obcasach, a raczej w oryginalnym kapeluszu i sukience
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies