Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

sylwia_slomc... 23:32, 17 kwi 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Patrzę na tą fotkę z pawilonem ....tak już pięknie ziemia wyrównana była i znów trzeba równać. Ja bym eMusia chyba udusiła gdybym coś takiego zobaczyła.....a może nie bo gdyby takie stożki były powodem to pewnie nie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 05:03, 18 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Witek wytycza w terenie ogród formalny (wgłębiony)





Rany, ale połacie! dzieje się niesamowicie dużo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 06:58, 18 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Patrzę na tą fotkę z pawilonem ....tak już pięknie ziemia wyrównana była i znów trzeba równać. Ja bym eMusia chyba udusiła gdybym coś takiego zobaczyła.....a może nie bo gdyby takie stożki były powodem to pewnie nie


Kopareczka Sylwio i zrobione, a na razie tak być musi, cała ziemia już rozplanowana gdzie ma iść
Tamte hałdy z tyłu to były, systematycznie potzrebna ziemia jest mieszana i dowożona.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 07:12, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ja mam wreszcie swój wymarzony warzywnik i myślałam, że ho ho ile pracy zrobiliśmy. A w porównaniu do Twoich poczynań Danuś to jestem pan pikuś.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gardenarium 07:54, 18 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oj tam, zaraz pikuś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ElzbietaFranka 08:09, 18 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
Gardenarium napisał(a)


Teraz mam już kolekcję koni, muszę im rabatę wymyślić



Kolejne wezwanie może namiastka stepu, prerii w "Mojej Anglii" jak kolekcja niech hasaja dziko (na wesoło to tylko pomysl)

Oglądając prace za głowę się łapie w którym miejscu Danusiu jesteś z realizacją bliżej końca czy dalej. Wiadomo że zawsze będzie praca chodzi mi o zagospodarowanie tego dużego terenu.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasia_c 16:06, 18 kwi 2019

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Przepiękny ten ogród. Kiedy następne dni otwarte? W tym roku mus zajrzeć.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
GorAna 20:23, 18 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Na bieżąco śledzę Wasze poczynania.
Kibicuję Wam mocno.
Wiosenne kwiecie cudnie zaaranżowane
Pozdrawiam Świątecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Basilikum 20:28, 18 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Gardenarium napisał(a)


Nie odkażam, ale kiedyś Witek mi zapowiedział że będzie w parniku prażył ziemię. Używam własnego kompostu, co roku cylindry napełniam świeżą ziemią. Nie odkażam, mam awersję do chemicznego odkażania. Jedyne jakie akceptuję - termiczne - prażenie w wys. temp.

Warto podpiec ziemię do siewek w piekarniku.

w jednym ogrodnictwie w ktorym czasami kupuje praza ziemie. Kiedys bylam tam z grupa ogrodnikow i oprowadzal nas wlasciciel i wlasnie o tym prazeniu opowiadal, chwalil sie, ze jako jedyny w okolicy ma taki piec. Oni produkuja glownie kwiaty na groby i na parapety i w ich doniczkach nie ma chwastow.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
darkowa 06:03, 19 kwi 2019

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Współczuję przemarznięcia kwiatów,zawsze to szkoda
mi akurat udało się, zdążyłam schować donice{4 hi hi
cudną masz biżuterię ogrodową, a ważkomotyl to mój faworyt
____________________
krystyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies