Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Kantylena 21:38, 04 maj 2019


Dołączył: 16 wrz 2016
Posty: 31
Jest pięknie, a będzie cudownie Podziwiam zapał, ogrom włożonej pracy i profesjonalizm. Wszystkiego dobrego!
AgnieszkaW 18:56, 05 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
A ja sobie obejrzałam dzisiaj Nową Maję w ogrodzie z Twoim udziałem, Danusiu. Przepiękny ten ogród, który był prezentowany: z klasą, którą widać w każdym fragmencie. Ty, Danusiu, jak zawsze pełna profeska, uśmiech i swoboda. Gratulacje Jutro rano będę oglądać znów
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kim 19:38, 05 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Też oglądałam nie umiałam się oderwać od telewizora cudowny ogród po prostu zapiera dech dopracowany ,wymuskany jednym słowem ideał
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
makadamia 20:01, 05 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
To nie był dobry dzień na oglądanie ogrodów. Zimnica taka, że palce przymarzały do aparatu. Do tej pory nie mogę się rozgrzać.
Tym niemniej ogród nawet w tak niesprzyjających okolicznościach robił wrażenie i spędziłyśmy tam prawie trzy godziny!

Przede wszystkim: kompozycje doniczkowe są PERFEKCYNE:


____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Helen 20:05, 05 maj 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Asia, jak dobrze, że fotograłowałaś pomimo zimnicy. Zdjęcia inspirujące
____________________
Helen - Hortensjowo
Gardenarium 20:25, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękujemy za zdjęcia

Odnośnie TVN> My też obejrzeliśmy "Nową Maję w ogrodzie" i z tego powodu spóźniliśmy się na dni otwarte Przepraszamy

Ja się czułam trochę nieswojo oglądając, bo obecnie jestem 24 kilo chudsza, więc wiecie jak to jest. Człowiek nie cierpi patrzeć na taką "wersję" niemniej jednak, również z przyjemnością, obejrzałam odcinek Zmontowano rewelacyjnie - uważam

Ogrodowi poświęciliśmy 6 tygodni realizacji i mieszkania 530 km od domu To było wielkie wyzwanie dla całej ekipy. Dziękujemy za miłe wpisy.

Dzisiejszy dzień i dwa poprzednie spędziliśmy w przemiłym gronie odwiedzających nas Gości Tulipany dopisały Nie przekwitły

Muszę to wkleić Witek powiedział po 16-tej: "Idę pokontemplować jeziorko na bananowej ławce "

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:31, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze w kwietniu ropoczęłam tworzenie rabaty egzotycznej, co mi wyjdzie - czas pokaże.





Obecnie już zakwitły goździki brodate, które zimowały





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaLangier 20:32, 05 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Żałuję, ze nie miałam możliwości uczestniczyć w dniach otwartych..może w innym terminie się uda. Nie wiem, czego gratulować, czy pięknych ogrodów, czy też sukcesów w utracie wagi, bo wiem ile wysiłku to kosztuje ..
PS. Czy można prosić o namiar na "Nową Maję w ogrodzie"
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gardenarium 20:35, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To miejsce niebawem będzie oazą spokoju nad wodą Na razie wygląda pusto, ale lubimy mimo to tutaj przesiadywać, bo przylatują kaczki, polują jaskółki, a dzisiaj nawet przycupnął tutaj zajączek.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:40, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moja ulubiona wersja krasnala ogrodowego wita przybywających Natomiast ta rzeźba stworzona przez Witka, od razu definiuje jaki zawód reprezentujemy Te narzędzia w większości zostały wykopane z ziemi w ogrodach, jakie realizowaliśmy








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies