Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

makadamia 08:12, 06 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
No, jestem z powrotem.
Wczoraj dzieci wracały z weekendu z dziadkami, więc nie mogłam dokończyć wrzucania zdjęć.
Tak jak pisałam, kompozycje kwiatowe są bezbłędne.



____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:14, 06 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Nad tą szczególnie dużo czasu spędziłyśmy i żadna z nas nie wyszła bez pamiątki


____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:19, 06 maj 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110

Jak już się zbierałyśmy do wyjścia, to akurat zaczęło świecić słońce i zrobiły się lepsze warunki do robienia zdjęć. No ale już było za późno żeby robić kolejną rundkę wokół rabat


Danusiu, dziękuję bardzo za możliwość poznania tego ogrodu. Ta wizyta była bardzo inspirująca i pouczająca. Mam nadzieję, że będę mogła przyjechać jeszcze nie raz, żeby zobaczyć te rabaty w innych odsłonach.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
HannaR 08:20, 06 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Kim napisał(a)
Też oglądałam nie umiałam się oderwać od telewizora cudowny ogród po prostu zapiera dech dopracowany ,wymuskany jednym słowem ideał


Ktoś podpowie, który to był odcinek?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Basilikum 13:54, 06 maj 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
odc. 709

ach
poogladalam i zazdroszcze blisko mieszkajacym. Moze i mi sie kiedys uda zobaczyc te cuda z bliska
powzdycham sbie jeszzce do rabat cudownych
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
deszczowymaj 14:48, 06 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu ogród masz tak cudny,że aż brak słów..no nie wiem co napisać
Uwielbiam go aż strach pomyśleć jak będzie wyglądał na finiszu Waszych prac ogrodowych

Wszystko zachwyca..rabaty takie gęściutkie mniamm donice pięknie obsadzone ..wszystko prima sort

Maję w ogrodzie z Twoim udziałem Danusiu oczywiście oglądałam ..noo nie można było wzroku oderwać ani na sekundkę,co tu dużo gadać..piękny ogród i Ty Danuś ślicznie wyglądasz i ten Twój głos..lepszy niż melisa

____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
HannaR 15:04, 06 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Basilikum napisał(a)
odc. 709



Dzięki!
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
jolanka 19:22, 06 maj 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Danusiu, bardzo dziękuję za poświęcony nam wczoraj czas, za cierpliwość i pasję z jaką opowiadaliście z Witkiem o Waszych niesamowitych planach
Prezenty roślinne już posadzone, dzięki

Niesamowite ile zrobiliście przez te kilka miesięcy. Dopiero początek maja a już widać tyle kolorów na rabatach. Oj, będzie się działo już niedługo
Żałuję tylko, że było tak strasznie zimno, gdyby nie polar Iwonki to nie wiem co by mi odpadło

Zdjęcia robiłam tylko komórką ale Kasia i Iwonka natrzaskały aż miło.
To tylko tak na pamiątkę

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ElaS 20:14, 06 maj 2019


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
makadamia napisał(a)



Piękne kompozycje
____________________
Malwowy ogród
ElzbietaFranka 20:45, 06 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
Pieknie tylko zimno jak ch.... Moze dlatego tulipany tak dlugo sie trzymaja.

U mnie tez roznie w cieniu jeszcze ladnie kwitna.

Jak beda nastepne dni otwarte postaram sie przyjechac bardzo jestem ciekawa rozwiazan wodnych no i reszty przede wszystkim nasadzen. Juz beda rosliny wodne rozwiniete. Tez bym teraz inaczej rozwiazala zaplanowala oczko. Mozno by go bylo pRzerobic ale juz mi sie nie chce.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies