Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 07:22, 28 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Do tej pory mamy około 150 m długości działki zagospodarowane, a pozostało do tych 560 m do końca - 410.
A więc jakieś 1/4 dopiero.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiek33 07:43, 28 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Rzeczywiście jest co obrabiać. Gdy stałam na końcu zagospodarowanej części ogrodu nie zdawałam sobie sprawy, że dalej aż tyle jeszcze ziemi zostało. Będzie się działo
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Makao_J 07:53, 28 sie 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Matko i córko 560m długości?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
malgorzata_s... 11:14, 28 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Trzeba mieć boski talent Danusiu aby tworzyć takie obrazy.Ty ten talent otrzymałaś i co więcej dzielisz się nim z nami To musi procentować bo dobro wraca. Mam nadzieję że kiedyś zobaczę Twój ogród na żywo a właściwie poczuję bo w takich okolicznościach to wszystko odbiera się wszystkimi zmysłami.Na początku mojej przygody z O napisałam Ci że chciałabym zobaczyć ogród który stworzysz bez ograniczeń w terenie i fanaberii właścicieli. No i jest wreszcie i w tej części która jest przeszedł moje wyobrażenia Podziwiam i pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 11:33, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Napatrzeć się nie sposób, tak mi się wszystko podoba. Rośliny faktycznie ogromne, przy zdjęciach z osobami to najbardziej widać. Rośliny odwdzięczają się chyba za pracę i miłość jaką się im daje . Danuś serce i nogi się rwą do Ciebie. W najbliższy weekend nie dam rady, ale jeśli będą jeszcze jakieś dni otwarte to w duchu sobie marzę, że może się uda. U nas to cała logistyka, bo dla dzieci za długa doga na tak stosunkowo krótki wypad, a Filip ma jeszcze chorobę lokomocyjną. Bez zaangażowania dziadków ani rusz, a różnie to bywa z czasem i możliwościami . Ściskam mocno i bezustannie podziwiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
malgorzata_s... 11:38, 28 sie 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Katkak napisał(a)
Napatrzeć się nie sposób, tak mi się wszystko podoba. Rośliny faktycznie ogromne, przy zdjęciach z osobami to najbardziej widać. Rośliny odwdzięczają się chyba za pracę i miłość jaką się im daje . Danuś serce i nogi się rwą do Ciebie. W najbliższy weekend nie dam rady, ale jeśli będą jeszcze jakieś dni otwarte to w duchu sobie marzę, że może się uda. U nas to cała logistyka, bo dla dzieci za długa doga na tak stosunkowo krótki wypad, a Filip ma jeszcze chorobę lokomocyjną. Bez zaangażowania dziadków ani rusz, a różnie to bywa z czasem i możliwościami . Ściskam mocno i bezustannie podziwiam .


Kasia ja też marzenie mam........na ten ogród
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Katkak 12:36, 28 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Kasia ja też marzenie mam........na ten ogród

Fajnie by było wspólnie się u Danusi spotkać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Pszczelarnia 14:59, 28 sie 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)
Do tej pory mamy około 150 m długości działki, a pozostało do 560 m do końca 410.
A więc jakieś 1/4 dopiero.


Danusia, teraz pójdzie szybciej z ogrodem. Jak skończycie staw naturalny z wgłębnikiem, to będzie mieli wyraźnie z górki.

Mam pytanie o ogrzewanie zimowe w oranżerii - czy temperatura będzie automatycznie nastawiana? Czy trzeba też cieniować przechowywane rośliny?



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 21:35, 28 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewo, temperatura będzie regulowana termostatem, ale chcemy jedynie utrzymać plus 5-10 zimą, żeby przezimować pelargonie, agapanty, fuksje itp. rośliny.

U góry zamontujemy ekran z folią aluminiową, a z boku folie pęcherzykowe, Witek ma jakiś pomysł na oszczędności prądu. Jeśli jednak okaże się, że rachunek za 1 m-c ogrzewania będzie spory, to nie wiem, ale chyba rośliny będą w garażu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:37, 28 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Małgosiu, Kasiu, Aniu zapraszam. Gosiu/Gosiek33 - dziękuję za wizytę i miłe słowa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies