Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

vita 00:16, 29 sie 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3836
Wielkie dzięki za gościnę w Waszym ogrodzie. Byłam bardzo ciekawa jak to w realu wygląda. Czytałam, zdjęcia oglądałam, ale zawsze co na własne oczy, to na własne oczy obejrzane. Na miejscu mega dużo wrażeń, bo to rozmowy i osoby, osoby i rozmowy, ale ogrodowy duch na miejscu, obecny! Jak to bez ogrodowego ducha!? Pytania, wszyscy pytali, o rośliny, o powierzchnię, o ciasto, a ja pytałam o ćmę bukszpanową.
Kibicuję, trzymam za kolejne realizacje, chętnie odwiedzę, polecę innym.
Wasz powstający ogród to magiczne, jedyne w swoim rodzaju, miejsce. Ale miejsce jest niczym, jak nie ma w nim Serca. Ot!
A to serce wykopane? Danusiu?




____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
Makao_J 08:19, 29 sie 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Z chęcią bym zobaczyła na własne oczy ale czy to tak pojedyńczo można czy lepiej grupami? Są jakieś terminy? A może zjazd ogrowowiskowy by się udał bo w tym roku w Pęchcinie nie było
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Gardenarium 08:39, 29 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wiktorio, serce wykopane istnieje, pokazywałam, leży na eksponowanym miejscu i każdy może je zobaczyć. Ziemia je oddała nam. Za nasze serce jakie dajemy tej ziemi.

Mam nadzieję, że uda się je nam oprawić w ramki i powiesić w domu, jeśli powstanie takowy. Zdajemy sobie sprawę z naszego wieku i coraz mniejszych możliwości jakie życie niesie. Więc jeśli nie dom, to może chociaż domeczek. A jeśli nie, to będziemy dojeżdżać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:41, 29 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Aniu, termin najbliższy w sobotę/niedzielę. Co będzie dalej, zobaczymy z uwzględnieniem naszych planów budowy ogrodu wodnego, wtedy będzie ciężki sprzęt i raczej goście mieliby utrudnione oglądanie, a my pracę. Więc najbliższy weekend wchodzi w grę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Makao_J 09:55, 29 sie 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Nie wiem Danusiu czy w ten weekend wypali ale będę miała na uwadze.
Moje dzieciaki uwielbiają biegać po dużych ogrodach i wszędzie się chować choć już maleństwami nie są. Lubią jeździć do Pęchcina. Tam mogą biegać do woli.
Pewnie u Ciebie też by im się spodobało.

Zobaczymy. Pomyślę.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
ElzbietaFranka 16:27, 29 sie 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Gardenarium napisał(a)
Do tej pory mamy około 150 m długości działki zagospodarowane, a pozostało do tych 560 m do końca - 410.
A więc jakieś 1/4 dopiero.



Zawsze sobie przeliczam moja działka dł 85 m a szer 50 m więc wzrokowo obejmuje ile zrobione.
Powoli zrobicie nikt pewnie nie pogania. Kiedyś odwiedzę, ale kiedy znak zapytania duzy.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
AgnieszkaW 20:11, 29 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, cudne miejsce Tworzycie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bog 13:01, 30 sie 2019

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Danusiu poradż proszę czy warto posadzić zimozielonego Głogownika Red Robin
Miejsce po perukowcu pod domem przy tarasie od południa, słońce do godz.14-15,miejsca mało 170x180.Miejscami mam ziemię piaszczysto gliniastą nie pamiętam jaka jest w tym miejscu Perukowca nie musiałam nigdy podlewać dobrze tam miał ale zrobił się brzydki chcę go wymienić.Obawiam się przemarzania czy Głogownik to dobry wybór a może poszukać czegoś innego.Małe drzewko albo coś na pniu pod nim hortensja Wanilla Fraise.
Pozdrawiam Bogusia
basia3012 20:48, 30 sie 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9318
Nie chciałabym się wtrącać i też nie jestem Danusią ale akurat miałam lata temu (może 20 ) głogownika. Odmiany nie pamiętam. Wtedy jeszcze inne zimy były. Niestety zmarzł mi.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
ewsyg 21:28, 30 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Fantastyczne zdjęcie

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies