Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Sebek 21:55, 01 wrz 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Pawilon się zapełnia

Ale trawy zakwitły obficie! Niesamowite
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Balea 22:01, 01 wrz 2019


Dołączył: 23 lut 2018
Posty: 284
Przeslicznie
Katkak 22:03, 01 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale cud malina. Ja też będę pelargonie rozmnażać. Póki co rozmnażam coleusy i takie fajne różowe, liściaste, co nie wiem jak się nazywa. I ipomee będę też rozmnażać. Chodzą za mną dalie coraz bardziej Danuś, te pomponowe najbardziej. Dotychczas miałam jedną od Miry, ale nie przyzwyczajona do dalii zapomniałam o niej i umarzła biedna. Mus to zmienić.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Aneta1309 22:12, 01 wrz 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Danusiu, bardzo dziękujemy za cudnie spędzoną niedzielę,za możliwość obejrzenia Waszego ogrodu, ogrodu w którym czuć pasję i miłość do roślin w każdym jego zakątku. Za czas, który nam poświęciłaś, za podzielenie się z nami swoimi planami ogrodowymi na przyszłość, ciężko nam sobie wyobrazić to wszystko o czym mówiłaś. Mamy jednak nadzieję, że będzie nam dane obejrzenie gotowych realizacji już na żywo.
To ogromna przyjemność spotykać się z takimi ludźmi jak Wy, ja zawsze po takich spotkaniach ładuję akumulatory i dostaję kopa. Cudne miejsce tworzycie.
Andrzej dziękuje za kąpiel w stawie, zrobił na nim olbrzymie wrażenie, kto by pomyślał bo to zagorzały przeciwnik wody w ogrodzie
Jeszce raz WIELKIE dzięki i mamy nadzieję, że do zobaczenia



____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
ElzbietaFranka 23:01, 01 wrz 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Gardenarium napisał(a)


Dzisiaj była powtórka Z mężczyzną, który się odważył wejść w nieznane wody




Śledzę to wiem. Faceci już tak mają. Ale pewnie nie żałował bo się schłodził.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 06:44, 02 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wpis Anetki - powyżej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anabuko1 06:48, 02 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Gardenarium napisał(a)





Piękne dalie
Ja tez je bardzo lubię.
A u ciebie jest ich bardzo dużo.Jest co podziwiać.
I nie tylko dalie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gardenarium 06:51, 02 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Pawilon się zapełnia

Ale trawy zakwitły obficie! Niesamowite


Tak, brakuje mi tylko konkretnego mebelka z zamykanymi drzwiczkami Takowy jest zamówiony więc oprawimy elektrykę w mebel

Pelargonii obecnie moc, dostałam sadzonki od dziewczyn w czasie dni otwartych, się podzieliły i mogłam wybrać nawet
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 08:22, 02 wrz 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Taka wymiana jest fajna, to muszę swoje ukorzenić bo to czas najwyższy.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Pszczelarnia 15:52, 02 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, mam ciągle w głowie obrazy z Waszego ogrodu. Podziwiam Wasz rozmach i Twoje podziały przestrzeni. Podziwiam za wprowadzenie wody do ogrodu (wód). Za odważne zestawienia. Jakość pielęgnacji i dopilnowanie każdej rośliny, a jest ich niemało i wiele egzotycznych - cieplarnianych.

Piękna ta rabata od wjazdu zaczynająca się hort. 'Hayes Starbust' a potem trawy i wernonie i inne wysoko powiewające. A potem ponownie h. Annabell. Bardzo mi się podoba ta rabata.
I ta przestrzeń dookoła, można złapać oddech. Gdybyż tylko drzewa chciały rosnąć szybciej ... .

I wszystkie rośliny w skrzyniach (kosmosy) stoją u Ciebie prosto, moje wirują.

Werbena i pory to mój obiekt westchnięć.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies