Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Betka 22:28, 28 wrz 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dzisiejszy dzień był bardzo sympatyczny! Spędziłam z Wami super chwilę, ogród tak piękny kolorowy że aż trudno ogarnąć to słowami!! Jestem pod ogromnym wrażeniem jak ogród rośliny mogą zmienić się przez rok..... Po prostu CUDO!!
Oprócz roślin, które są bezwzględnie piękne ja zachwycalam się dodatkami. To niewiarygodne jak dużo daje taka biżuteria.
Pozdrawiam kochani
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Iwonka 09:17, 29 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
kasiek napisał(a)
Danusiu - mój wspaniały prezencie urodzinowy - sprawiłaś mi niesamowitą radość tym spotkaniem Czas mieliśmy limitowany z moim kierowcą, lecz im krótsze są chwile - tym bardziej się je docenia i pielęgnuje w pamięci...
Przez ten rok razem z Wiciem dokonaliście tak wielu zmian, że dech zapiera. Byliny to rozumiały, bo same urosły tak, że aż trudno było uwierzyć że nie są pędzone
Dziękuje raz jeszcze za spotkanie, pyszną zupę i ciepły usmiech jakiego miałaś pełno dla nas
Ps wygladasz rewelacyjnie w nowym rozmiarze, a kaloszki pierwsza klasa



KOCHANI DZIĘKUJĘ za spotkanie
Nie sadziłam, że tak szybko zobaczę Danusi Anglię.
Kasiu miałaś najlepszy prezent urodzinowy
Wojtek dałeś radę w naszym babińcu, dziękuję za drogę i towarzystwo! Agania buziaki za nasze "tylne" rozmowy
Danusi dziękuję za gościnę Zupa przepyszna a ogród CUDNY.
Tworzycie z mężem niesamowity team. Witek to prawdziwa złota rączka, meble, obeliski, maszyny... czego ten facet nie potrafi zrobić!
Grzesiu pokazał nam kolekcję swoich roślin, karmienie rosiczki skradło moje serducho
Ogrom roślin, przepięknych dodatków... Jestem zachwycona, a zdjęcia dziewczyn to tylko namiastka. Malownicze kadry są niezapomniane. Wróciłam z obrazami w głowie, naręczem rdestów i książką, która pomoże w dalszej reorganizacji mojego chaosu.
DZIĘKUJĘ
Ściskam dziewczyny z lubelskiego Czuję niedosyt rozmów... tak więc do następnego
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
KasiaBawaria 09:45, 29 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ale wam zazdroszcze Pozytywnie oczywiscie
____________________
Zapraszam na kawe
AnnaMS 13:30, 29 wrz 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Danusiu, przesympatyczna osóbko dziękuję za udostępnienie Cudownego Raju i wspaniałą gościnę. Ogród nieziemsko malowniczy, strach pomyśleć jak będzie wyglądał za kilka lat ... na zawał zejdziemy wszystkie
Ściskam mocno i pozdrawiam.





____________________
Zielony zakątek z Antonówką
anpi 20:57, 29 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8195
Danusiu,bardzo dziękuję za cudne chwile w Waszej przepięknej Anglii! Fajnie jest widzieć na różnych etapach powstawanie tak klimatycznego miejsca jakie tworzycie z wielka pasją. Te wszystkie aranżacje,kolorystyczne zestawienia roślin i dodatków,ogromne ilości doniczkowych...ach !!!Zachwytom nie było końca.Miałyśmy z dziewczynami lubelskimi okazję do zobaczenia ogrodu tym razem już jesienią...zwiewne trawy i ciepłe przebarwienia,czynią go jeszcze bardziej niesamowitym ! To była cudna niedziela...!Pozdrowienia Danusiu dla Ciebie i najbliższych oraz grupy podkrakowskiej...miło było się spotkać!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:11, 29 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8195
Danusiu-Twoja Anglia -widziana moim okiem:



____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:15, 29 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8195
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:20, 29 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8195
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:23, 29 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8195
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anpi 21:27, 29 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8195
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies