Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 06:18, 03 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak wiało, a one takie ciężkie i walnęły jak długie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 06:19, 03 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
mira napisał(a)



Super spotkanie, fajny czas, ekstra zdjęcia, energia tryska od Ciebie też Danusia super ta rączka

Danusiu co na tych obeliskach będzie, daliowisko fajne, u mnie dziś wichura szalała no i się połamało choć co.


Obeliski tutaj akurat podpierają największe dalie, a potem będą na róże i dla ozdoby.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 06:20, 03 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ElzbietaFranka napisał(a)
Danusiu co zaglądam na wątek i patrzę na twoje dalie zastanawiam się dlaczego u ciebie te dalie stercza/stoja i nie przewracają się.
Proszę zdradź w jakich odstępach są sadzone. Jest to nie możliwe abyś wszystkie podpierala i wiązała.
Trawy też u ciebie piękne w słońcu cudo.

Pozdrawiam



Dalie są posadzone bardzo gęsto, jedna podpiera drugą i dodatkowo te obeliski. W zeszłym roku miałam powtykane gałęzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 20:21, 03 paź 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kilkanaście radosnych stron o spotkaniach i kolorach, a na koniec smutna wiadomość... Szkoda tych ślicznych donic, ale tak jak piszesz - najważniejsze, że szklarnia cała... Swoją drogą jak mocno musiało wiać, że taaaak masywne donice potrafiło wywrócić? Ściskam jesiennie!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ElzbietaFranka 07:39, 04 paź 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13938
A widzisz gałęzie to dobry pomysł. Wyciągasz dalie? Czy kupujesz nowe bo też sporo do wykopania.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
abiko 21:00, 04 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Z przyjemnością obejrzałam relację dziewczyn. Przepiękna jesień.. te dalie, ilość doniczek.. no jest co robić
I miło było zobaczyć grupę lubelską znowu
Szkoda donic, ale u nas też wiało straszliwie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Mirka 21:06, 04 paź 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Danusia dalie wykopujesz i jak je przechowujesz?
Mam kilka dalii i problem z ich przechowaniem . Jakieś rady plis
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
sylwia_slomc... 21:43, 04 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Szkoda donic Ale dobrze, ze szklarnia ocalała, pogoda weryfikuje nasze wizje niestety
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gosika67 21:45, 04 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam p. Daniusiu czy mogłaby Pani zdiagnozować u mnie trawę na ostatnich fotkach, bo mamy dylemat czy to Memory, tak pisało na etykiecie.
Jesień piękna u Pani , mnóstwo kolorów, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Gardenarium 07:04, 05 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Kilkanaście radosnych stron o spotkaniach i kolorach, a na koniec smutna wiadomość... Szkoda tych ślicznych donic, ale tak jak piszesz - najważniejsze, że szklarnia cała... Swoją drogą jak mocno musiało wiać, że taaaak masywne donice potrafiło wywrócić? Ściskam jesiennie!


Stały na takich podnóżkach i chyba dlatego, a w dodatku te bukszpany miały bardzo wysokie pnie i przeważyło. Wczoraj pozbierałam ten cały bałagan.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies