Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Bog 13:57, 12 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Danusiu słyszałam o śliwie dziecięcej tylko nie ma jej w sklepach a jak pytam nawet nie słyszeli o niej bu bu
Bog 14:00, 12 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Gardenarium napisał(a)


Nie, Prunus nie lubią cięcia. Kup sobie śliwę dziecięcą - Prunus cistena - jest kulista, mniejsza.



Danusiu spotkałaś ją w jakimś sklepie?
Gardenarium 14:23, 12 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Teraz to nie spotkałam.

Nie kupuję jej więc się nie interesowałam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:26, 12 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dwa linki do obejrzenia Z wizyty Tomka Szostaka Z ogrodem na TY - film i zdjęcia.
Fajnie się ogląda.

Zdjęcia

Film Z Ogrodem na Ty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
eVka 15:20, 12 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Świetny filmik z Twojego ogrodu. Danusiu, powiedz skąd masz tyle cudnych angielskich krzesełek i stoliczków. Poszukuję jednak go takiego zestawu do siebie, w necie niewiele jest
____________________
Gardenarium 17:31, 12 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nazbierane latami Będę odsprzedawać zbędne mebelki Jeśli oczywiście czegoś nie wykorzystam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
eVka 17:55, 12 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gardenarium napisał(a)
Nazbierane latami Będę odsprzedawać zbędne mebelki Jeśli oczywiście czegoś nie wykorzystam

Prawdziwe skarby
____________________
basia3012 00:42, 13 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Gardenarium napisał(a)
Dwa linki do obejrzenia Z wizyty Tomka Szostaka Z ogrodem na TY - film i zdjęcia.
Fajnie się ogląda.

Zdjęcia

Film Z Ogrodem na Ty


Obejrzałam wszystko. Super. Dziękuję.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
toby 18:34, 13 lip 2020


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 74
Ogród wygląda z roku na rok coraz piękniej. Nie mogę się doczekać jak drzewa zaczną górować nad rabatami i stworzą przyjemny cień dla roślin. Przy takiej kolekcji bylin można zacząć sprzedaż nasion
____________________
Gardenarium 23:23, 13 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nawet w tym roku miałam sporo rozmnożonych bylin z sadzonek i podziału. Miałam nawet ogrodniczkę po studiach na etacie i plany, żeby została głównym ogrodnikiem, jednak z powodu pandemii mój plan nie wypalił i wszystko wzięło w łeb

Rośliny wsadziłam na rabaty nad jeziorko i w inne miejsca. Pozostało jeszcze z 20 boltonii, bo te wyjątkowo obrodziły

Nasiona jak najbardziej w swoim czasie będą, będzie wszystko, jak tylko osiądę tam na stałe i tylko tym ogrodem się zajmę i pisaniem książek Albo prelekcjami o ogrodach angielskich.

Teraz póki co muszę jeszcze pracować na wysokich obrotach i w pracy i w ogrodzie i w domu, i wszędzie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies