Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Doranma 10:41, 10 lip 2020


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
I ja dołączam się do serdecznych podziękowań za Ogrodowisko! To jest cudowne miejsce - gromadzące wiedzę o roślinach, ale i ciepłych, otwartych ludzi Bardzo dziękuję!

Danusiu, chcę Cię też zapytać o krwawnik kichawiec - czy sadzisz go w jakiś pojemnikach, by go ograniczyć, czy pozwalać swobodnie rozchodzić się pomiędzy roślinami? Bardzo go lubię, ale puszczony wolno, po kilku latach robi się kłopotliwy
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Aneta1309 10:52, 10 lip 2020


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Danusiu ja również dziękuję za Ogrodwisko.
Za to, że uwierzyłam że można, że potrafię, że dla mnie również przygoda z ogrodem stała się przyjemną nauką,dającą tyle radości.
Życzę Wam przede wszystkim zdrowia aby nie zabrakło sił na realizację wszystkiego co sobie wymarzyliście
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Makao_J 10:57, 10 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Już kilka miesięcy temu pisałam życzonka z okazji 10-lecia. W związku z tym iż nie odpisałaś pomyślałam, że strzeliłam gafę ale chyba jednak nie.

Najlepszego Danusiu dla całej ekipy.
Dużo sił i wytrwałości.
Obyście nigdy nie zwątpili w swoje możliwości a rośliny rosły zdrowo i bujnie.
Oby sprzęty jak najmniej się psuły.
A przede wszystkim życzę jak najmniej anomalii pogodowych a więcej zrównoważonej pogody.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Basilikum 12:33, 10 lip 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Danus dzekuje
za
- ciebie i Witka cudowne osoby, czarodziei ogrodowiska i Roninowi, za to forum
- za wszystkie rady
- za dobre slowo
- za kazdy dzien, kiedy jestes tu z nami
- za te wszystkie ogordy w Polsce i nie tylko, ktore powstaly deki Twojej inspiracji
- za kazde zdjecie
- za brazy, ktore nie daja nam zasnac i pedza do wlasnego ogrodu by kopac, pielic,sadzic
- za Twoje piekne ogrody Bukszpanowy i Ogrodowisko
- za... no wiesz nie da sie wszystkiego napisac

10 lat i beda kolejne do zobaczenia w ogrodzie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Dorota123 19:10, 10 lip 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ja również przyłączam się do podziękowań i gratuluję pomysłu z Ogrodowiskiem. To forum daje bardzo wiele możliwości podglądania wspaniałych ogrodów, zdobywania nowej wiedzy, jest to kopalnia pomysłów i cała masa wspaniałych ludzi z pasją ogrodniczą.
Dzięki temu miejscu mój ogród zmienił się nie do poznania, a i ja stałam się bardziej świadomą ogrodniczką.
Życzę spełnienia wszystkich marzeń dotyczących " Naszej Anglii", zdrowia i sił do realizacji tych planów.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gardenarium 19:55, 10 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za dobre słowa..Napędzają, aby robić dalej to, co robimy i tu i w ogrodzie. Co prawda siły już nie te i czasem entuzjazmu brakuje. Ale tylko chwilę, takie załamania przychodzą i odchodzą. Nauczyłam się z tym żyć.

Właśnie wróciłam z ogrodu, kopałam i pieliłam, darłam wielkie chwasty, aby poszerzyć rabatę i upchnąć jeszcze swoje byliny, z podziału wiosennego.

Tyle tego jest, ale tylko zostały boltonie i jarzmianki, reszta wsadzona.

W poniedziałek może będzie trawnik...może, bo co i raz ulewy i to uniemożliwia "zbiór" trawnika. Jakże marzę już o zielonym dywanie nad jeziorkiem
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joku 20:43, 10 lip 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12119
Danusiu, dla mnie to było 10 wspaniałych lat w cudownym świecie pięknych ogrodów i sympatycznych ludzi. Nigdy się tu nie nudziłam.
Stworzyliście ciekawe jedyne w swoim rodzaju miejsce dla ludzi zainteresowanych ogrodnictwem.
Dziękuję i życzę Wam dużo dobrego.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
sylwia_slomc... 21:46, 10 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81949
Ja wprawdzie nie od początku, ale czuję się jakbym była tu od zawsze. Dziękuję Wam Kochani. Tobie Danuś, Wiciowi i Synom, zwłaszcza Michałowi za to, że czuwa by atmosfera na Forum była taka wspaniała. Ale przede wszystkim dziękuję Wam za przyjaciół jakich poznałam właśnie na Ogrodowisku i to takich najprawdziwszych z prawdziwych przyjaciół. Dziękuję za słowa wsparcia i konstruktywnej krytyki też. Zmieniacie spojrzenie ludzi na wydawało by się zwykłą rzecz jaką jest ogród i dzięki Wam staje się On niezwykły



Podziwiam Waszą Anglię, kolorystyka rabat fioletowo różowych zachwycająca. Coś czuję, że ogród nad stawem/rowem będzie moim ulubionym miejscem u Was, już zasiadłam na ławeczce i chłonę to co powstaje. On się ciągnie po całej szerokości działki?Takie mam wrażeniemnóstwo pracy wykonaliście, ale te efekty.....podziwiam i jeszcze raz dziękuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 21:49, 10 lip 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Danusiu jak zawsze uchylasz nieba ... gratuluję 10 lecia i nowych nasadzeń
Zdradź nam jakie różowości znałazły się na rabacie z ptasimi postaciami oprócz bezkonkurencyjnej kapusty
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Makao_J 22:51, 10 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
"...Nauczyłam się z tym żyć..."
Jak ja to znam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies