Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

ElaS 23:06, 10 lip 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Rzeczywiście Ogrodowisko jest cudownym miejscem spotkań, kopalnią wiedzy o roślinach, ogrodach, a także o ludziach
10 lecie, to piękny Jubileusz. Gratulacje i kolejnych wspaniałych lat
____________________
Malwowy ogród
basia3012 00:31, 11 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9481
I ja przyłączam się do podziękowań.
Bardzo dziękuję za możliwość obejrzenia wielu wspaniałych ogrodów i Waszego przepięknego bukszpanowego oraz nowego, równie pięknego ale jakże innego.
Dziękuję za możliwość wzorowania i uczenia się od najlepszej ogrodniczki w Polsce czyli od Ciebie Danusiu.
Dziękuję.
Dla całej ekipy Ogrodowiska, dla kochanej szefowej duuużo zdrowia, sił, wspaniałych pomysłów i spełnienia marzeń oraz następnych wspaniałych jubileuszy życzę.

Bardzo dziękuję za możliwość poznania życzliwych koleżanek i kolegów, ogrodniczek i ogrodników. Jesteście kochani.

Pozdrawiam wszystkich.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mar_za 09:00, 11 lip 2020


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Danusiu ja też gratuluję tych 10 lat.

Jak tu trafiłam zaczynając zmienianie mojego ogródka to myślałam, że chwila i powstanie piękne miejsce u mnie w jeden sezon.
Tu na Ogrodowisku dopiero okazało się jak mizerna jest moja wiedza w temacie.
Ale przez te wszystkie lata pozyskałam wiedzę co to jest ogród -od przygotowania gleby po projektowanie rabat i zwalczanie szkodników. Ukształtował się też moj gust ogrodniczy pod wpływem Was i inspirujących ogrodów, które się tu tworzą i zmieniają.

Nadal się uczę, a atmosfera która tu panuje jest jedyna w swoim rodzaju.
Dziękuję, że mogę w tym uczestniczyć.
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Anda 09:51, 11 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Przyłączam się do podziękowań a jednocześnie zbieram szczękę oglądając Wasz fantastyczny ogród
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 10:50, 11 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gardenarium napisał(a)




Czy to tez krwawnica?Piekna jest!

Gratuluje 10 lat!
____________________
Zapraszam na kawe
eVka 12:15, 11 lip 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Sto lat sto lat niech żyje Ogrodowisko nam, niech żyje nam! A kto, Danusia, Witek i Ogrodowisko!!!! Gratulacje. Wasze życie, a jak wpłynęło mocno na moje!!!! Dziękuję z całego serca

Wasza Anglia zachwyca jak zawsze... Kiedy ja w końcu do was dojadę...
____________________
Bog 19:02, 11 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Byłam w zeszłym roku na wolontariacie ale chetnie pojadę jeszcze raz zobaczyć zmiany w Danusi ogrodzie żeby tylko niech ten wirus sobie pójdzie
Bog 08:16, 12 lip 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Danusiu chcę kupić Pisardi szczepioną i przycinać przy szczepieniu bo nie mam dla niej dużo miejsca proszę doradż czy tak można?
kasiek 08:27, 12 lip 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Piękna rocznica - piękne wspomnienia - Danuś by było zawsze tak pięknie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gardenarium 08:30, 12 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bog napisał(a)
Danusiu chcę kupić Pisardi szczepioną i przycinać przy szczepieniu bo nie mam dla niej dużo miejsca proszę doradż czy tak można?


Nie, Prunus nie lubią cięcia. Kup sobie śliwę dziecięcą - Prunus cistena - jest kulista, mniejsza.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies