Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 21:44, 26 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kasiek napisał(a)
Danuś nie mogę się doczekać aż drzewa Ci urosna, to będzie cudowne przeżycie! I tak masz super te brzozy za siatka ale jak Twoje jeszcze podrosną to bedzie dopełnienie cudownych rabat
Zapraszam Cię na moją jesień, choć tak możemy się odwiedzić w tych trudnych czasach


Brzozy robią fajne tło, tylko co będzie jak ktoś je wytnie...aż strach. Moje drzewa rosną. Doczekamy się.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:45, 26 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)
Ptak bardzo egzotyczny. A dąb przyjechał?

Danusiu, Twój ogród zaskakuje, za każdym spojrzeniem coś.


Ależ oczywiście, na zdjęciu go widać Stoi koło ptaszka. I nawet posadzony
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anpi 19:17, 27 paź 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8107
Danusiu odpisałam u siebie(str.579) na Twoje pytanie odnośnie murku.
Twój na pewno będzie większy, więc może będzie potrzebował mocniejszych fundamentów
Już bardzo jestem Ciekawa jak go sobie zaplanowałaś.

Uwielbiam u Ciebie te wszystkie detale, dekoracje i architekturę ogrodową. Mogę po stokroć oglądać te bibeloty i aranżacje donicowe Nie wspomnę o cudnych rabatach, zestawieniach kolorystycznych i "fakturowych". Już nie mogę doczekać się przyszłego sezonu, by zobaczyć wszystko co teraz powstało, a raczej co stworzyliście od mojego ostatniego pobytu. Pozdrawiam gorąco i zdrówka życzę w tym dziwnym czasie.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gardenarium 19:36, 27 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tulipanów mam tyle że nie wiem jak ogarnę, najgorzej że na wielu torebkach nie ma info jaki kolor, a wszystkich z pamięci nie znam. Zrobiłam listę zakupionych i podpisałam kolory, potem będę wyjmować i segregować ile mam każdego koloru/odmiany... Mozolna praca. Potem rozwożenie i sadzenie. Strach pomyśleć. Donice jednak planuję mieć, niewiele.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 23:02, 28 paź 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
I jeszcze będzie murek. Super. Piękne są te mury w ogrodach. Niesamowity klimat tworzą. Zazdroszczę. Ja nie mam nawet co marzyć o murku.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Gardenarium 07:39, 29 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Basiu, a czemu? może część płotu uda się zaadoptować?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 14:14, 29 paź 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Gardenarium napisał(a)
Basiu, a czemu? może część płotu uda się zaadoptować?


Dzięki Danusiu za odwiedziny u mnie, bardzo dziękuję.
Taki mur to jest coś... Dobrze, że masz takie miejsce. Będzie pięknie "grał" w Twoim przepięknym ogrodzie.
U mnie, tak jak widziałaś, nie za bardzo jest takie miejsce, gdzie pasowałby jak ulał.
Zdrówka Danusiu dla wszystkich.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
GorAna 18:59, 29 paź 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Gardenarium napisał(a)
Tulipanów mam tyle że nie wiem jak ogarnę, najgorzej że na wielu torebkach nie ma info jaki kolor, a wszystkich z pamięci nie znam. Zrobiłam listę zakupionych i podpisałam kolory, potem będę wyjmować i segregować ile mam każdego koloru/odmiany... Mozolna praca. Potem rozwożenie i sadzenie. Strach pomyśleć.

Łączę się w bólu
Ja dopóki nie zrobiłam moim tulipanów wizytówek, dostawałam przy sadzeniu rozstroju nerwowego
Buziaki
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Gardenarium 19:08, 29 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To dobry pomysł, zafoliowałaś je?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GorAna 19:21, 29 paź 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16016
Gardenarium napisał(a)
To dobry pomysł, zafoliowałaś je?

Zrobiłam im portrety, wydrukowałam i zafoliowałam.
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies