Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Magleska 07:27, 18 paź 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Danusiu
z przyjemnością obejrzałam relację Kondzia
dodatki ,kwiaty ,trawy,drzewa -wszystko tak perfekcyjnie jest do siebie dopasowane -nie mogę się napatrzeć -wracam się jeszcze raz oglądać

nowy ptaszek trochę mi wiewiórkę przypomina ...ale ja się na ptaszkach nie znam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Roocika 10:29, 18 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
basia3012 napisał(a)
Przepiękne obrazy letniego ogrodu. Ale ten obecny, jesienny chyba jeszcze bardziej bogaty, obfity w kolory.
Danusiu, a mi ten piękny krzew przypomina wiewiórkę. Piękną, dużą wiewiórę.


Mnie tak samo
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Mary 11:13, 18 paź 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Też myślę, że ten ptaszek do wiewiórka.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Alicja169 17:49, 18 paź 2020


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
a ja spodziewam się impresji z pawiem...
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
KasiaBawaria 08:01, 19 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekna fotorelacja Milo siie oglada, a ogrod coraz dojrzalszy. Koniecznie musze kiedys przyjechac i zobaczyc go na zywo.
____________________
Zapraszam na kawe
Mgduska 09:21, 19 paź 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Zdjęć Waszego ogrodu nigdy za dużo!
Ptaszek fajny, mnie się marzą bukszpanowe kurki, mam zapisane zdjęcie z takimi gdzieś w Anglii. Może mi się uda wyciąć
____________________
Sałatka pokrzywowa
hankaandrus_44 20:02, 19 paź 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Danusiu, nie dziwię się, że nie gotujesz. przecież wiem, że prace masz na okrągło i pieski przy nogach bez ustanku.
Ale mimo ogrodowych tematów, tematy spiżarniane też znajdą miejsce u ogrodnika. Szczególnie na jesieni. Pozdrawiam
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 20:19, 19 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Syn z synową robią kiszonki z naszych warzyw, a my używamy na bieżąco. Na razie nie mamy typowej piwniczki na przetwory. W podziemiu będziemy trzymać dalie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BKosimkArt 10:05, 20 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O właśnie a propo dalii, kiedy Danusiu je wykopujesz?? Ja mam pierwszy raz i kompletnie nie wiem jak z nimi postępować... dziś było biało u nas, czy to juz trzeba wykopać? I potem co? Obsuszyć i do piachu czy mogą być w doniczkach z ziemią?
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gardenarium 11:25, 20 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Basiu, proponuję już wykopywać. Choć ja czekam na przymrozki, u mnie nie ma jeszcze. Najlepiej zrobić tak: obciąć kwiaty, zostawić 10 cm łodygi. Odwrócić do góry nogami, żeby obeschły. Można umyć i osuszyć np. w garażu, namiocie foliowym, potem owinąć w gazety i złożyć w skrzynkach już w dobrą stronę, łodygą do góry. Ustawić w chłodnym miejscu do wiosny.

Można też w trocinach przechowywać albo w torfie, różne są sposoby, każdy ma swój co się sprawdza. Bez niczego też można gdy nie są myte. Nam najbardziej sprawdziło się jednak mycie karp i w gazety.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies