Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

A_gawa 17:18, 20 sty 2021


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
A więc, Danusiu było tak!
Dzisiaj na pieszko z psiakiem poszłam do paczkomatu, żeby dawkować sobie przyjemność spotkania z Tobą w Twojej książce. Tak se szliśmy 2 godzinki...
Jak już wróciłam do domu, to z wrażenia nie mogłam książki otworzyć. Takie jaja.

Zajrzałam tylko na pierwsze strony i jest! Autograf! Kawałek Danuśki przyjechał! No to łały i podskakiwania!
Jak już mi trochę przeszło, to zrobiłam porządek na biurku, później herbatę, pies przy nodze i oglądamy, i wąchamy, i jojczymy co stronę! (Pies też, żeby nie było, że nie oglądał.)
Oj, Danusiu! Dziękuję pięknie za takie dzieło w moim domu. Poradnik jest cacuszko, ciasteczko, cukiereczek! A co najważniejsze są w nim Twoje zdjęcia - osoby, dzięki której nauczyłam się wszystkiego co wiem o ogrodnictwie. DZIĘKUJĘ!
Buziaki i żyj mi 100 lat!!!

Najbardziej podobasz mi się na zdjęciu na stronie 4 (kapelutek wymiata, a te kolorki - SZTOS!), i jeszcze na stronie 10 pełen romantyzm (specjalnie dobrałaś kolor włosów do kwiatów, Ty spryciaro ); a ponad to na stronie 18 (radość, bo chrust w tym roku obficie obrodził)...
Oj, no cudne to masz, cudne!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Doranma 17:44, 20 sty 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
I do mnie dziś przyjechała książeczka z autografem - dziekuję ☺ Zatopiłam się w cudownych obrazkach, treścią zamierzam się delektować stopniowo, zgodnie z porami roku ☺ I oczywiście czekam na zapowiedzianą pozycję nt. Warzywników!
Myślę, że to wspaniała chwila, gdy trzyma się w rękach cieplutki nowy egzemplarz swojego dzieła, prawda, Danusiu?
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Gardenarium 18:14, 20 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oj, ale wpisów, dziękuję. Cieplutki egzemplarz jest bardzo miły
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 18:28, 20 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10254

Cóż może dziś być fajniejszego, niż przesyłka z książkami...za oknem roztopy do spacerów zniechęcają, ale jest nagroda w postaci Twoich Danusiu książek...cieszę się ogromnie...Dzięki Danuś, że dzielisz się z nami swoją fachowością...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agania 19:25, 20 sty 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
I ja się cieszę już podwójnie, też mam już dwie książki
Okładka z Twoim zdjęciem super
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
ryska 19:46, 20 sty 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Pięknie wydana książka zawierająca solidną wiedzę w pigułce.
Plus rodzyneczek w postaci wpisu.
Radość ogromna, że ją mam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
niki50 21:06, 20 sty 2021

Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 37
Mam i ja przemiło się czyta i ogląda, kawka, kominek, wieczór idealny dziękuję
annapias 21:50, 20 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2015
Posty: 1
Ja także dostałam już przesyłkę. Z autografem. Ucieszyłam się jak dziecko z prezentu gwiazdkowego. Dziękuję Danusiu i pozdrawiam. Anna
____________________
Anna
darkowa 22:07, 20 sty 2021

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Mają wszyscy ... mam i ja
Danusiu dziękuję
____________________
krystyna
achimee 22:39, 20 sty 2021


Dołączył: 10 sie 2015
Posty: 483
Super I ja też już mam Książki dziś dotarły Dziękuję i pozdrawiam
____________________
Ewa Stylowe Nordowisko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies