Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Iwona100 23:30, 20 sty 2021


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Gardenarium napisał(a)
Fajnie, że akcja wysyłania w toku Dużo tego było. Dziękuję Wam ogromnie za przemiłe wpisy, zakupy książki i odwiedziny. Wynik przedsprzedaży był nadzwyczaj zaskakująco dobry. Dziękuję.

Odpowiadając na pytanie Iwonki odnośnie odwiedzin w ogrodzie, trzeba śledzić wątek "Dni otwarte"- jest na pasku na stronie głównej. https://www.ogrodowisko.pl/dni-otwarte

Jeśli wpisane są aktualne daty i godziny otwarcia - można przyjeżdżać bez zapisywania, a jeśli napisane że zamknięte - no to zamknięte (poza sezonem albo z powodu pandemii)> W tym roku szykujemy kawiarenkę samoobsługową, będzie i wygodnie i bezpiecznie

To bardzo dobra wiadomość. Pozdrawiam.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Mary 23:43, 20 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Też już mam książkę z autografem. Dziękuję.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Magara 00:52, 21 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Książkę odebrałam i ja Tylko zdołałam przekartkować ale już mi się podoba
Nie tyko z powodu inspirujących zdjęć, bardziej dlatego, że jest masa praktycznych informacji, zwykłych życiowych i bardzo prostych rad, zrozumiałych nawet dla takich laików ogrodowych jak ja

Danusiu, fajnie, że się dzielisz swoją wiedzą i fajnie, że robisz to w taki przystępny sposób

Raz na jakiś czas robię na olx wyprzedaż książek bo mam je wszędzie i zwyczajnie mi się nie mieszczą. W tym roku pierwszy raz robię wyprzedaż pozycji ogrodniczych (mus zrobić miejsce na nowe pozycje i zdobyć kasę na nowe nasadzenia )
Książki Danusi zostają - skoro do pierwszej często zaglądałam, z drugą będzie podobnie A na kolejną o warzywnikach czekam

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Wiolka5_7 09:13, 21 sty 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Mam i ja... dziękuję Danusiu kolejna świetna książka na zimowe wieczory...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gardenarium 11:40, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrawiam zaglądających mocno i ciepło Obecnie rabata wynosi 10% na obie książki.
https://www.lasksiazek.pl/pl/searchquery/danuta+m%C5%82o%C5%BAniak/1/desc/5?url=danuta,m%C5%82o%C5%BAniak

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:41, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U nas słoneczko i liczę, że śnieg stopnieje. Nawet nieźle wszystko po tym mrozie wygląda.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:42, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:43, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


Róże wyglądają jakby nie było tęgiego mrozu



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:44, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobrze wyglądają także wrażliwsze wilczomlecze





Boję się o kwiaty ciemierników, ale wierzę, że to prawdziwi wojownicy

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 11:47, 21 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeziorko zamarzło, ale przy wypływie z rury jest płoń, więc ryby mają powietrze.

Dla bylin nad jeziorkiem ten rok będzie kluczowy, wyjdą z ziemi i rozrosną się w wielkim luzie i swobodzie przestrzennej. Nie zabraknie tutaj też roślin cebulowych, posadziłam narcyzy, tulipany i krokusy.







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies