Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 12:47, 02 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agatorek napisał(a)


To ten największy? Piękny jest
Po jakim czasie taki wyrasta?


Po 2 latach na kompoście.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:48, 02 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mysza napisał(a)
I pięknie wybarwia się jesieniąTeż planuję go posadzić u siebie.


Ma bielejące, srebrzące się kwiatostany, cudo.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:56, 02 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MiluniaB napisał(a)
Oprócz podziwiania zdjęć ogrodu zawsze zwracam uwagę na ubiór Szefowej
Danusiu to dzięki Tobie zmieniłam zupełnie swoją garderobę ogrodową i widzę jak sąsiedzi i przechodnie na mnie spoglądają
Na wiosnę mam już przygotowaną żółtą bluzę i żółty szalik - szukam odpowiedniej czapki


Super, mam wszystkie konfiguracje czapko-szaliko-rękawiczek w dowolnej kurtce zawsze dobiorę dodatki Cieszę się choć na ikonę ubierania to raczej nie nadaję się, ale staram się aby zdjęcia były kolorowe więc przebieranki jak najbardziej pożądane.

Mój ulubiony kolor to mocny seledyn zestawiony z mocnym fioletem I tak ma być A do tego pomarańczowe tulipany


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beata_m 13:00, 02 lut 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Danusiu i ja zostałam szczęśliwym posiadaczem kolejnej Twojej książki ... brakuje tylko autografów ale i po nie kiedyś do Ciebie dotrę.
Energetyczne te Twoje zdjęcia zestawienie mocy kolorów z pełni sezony i zaraz zimowa szata ogrodu.
Pozdrawiam ciepło zachwycając się doborem garderoby ogrodowej!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 13:00, 02 lut 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Gardenarium napisał(a)


Super, mam wszystkie konfiguracje czapko-szaliko-rękawiczek w dowolnej kurtce zawsze dobiorę dodatki Cieszę się choć na ikonę ubierania to raczej nie nadaję się, ale staram się aby zdjęcia były kolorowe więc przebieranki jak najbardziej pożądane.

Mój ulubiony kolor to mocny seledyn zestawiony z mocnym fioletem I tak ma być A do tego pomarańczowe tulipany




wow cudownie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Gardenarium 15:26, 02 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
beata_m napisał(a)
Danusiu i ja zostałam szczęśliwym posiadaczem kolejnej Twojej książki ... brakuje tylko autografów ale i po nie kiedyś do Ciebie dotrę.
Energetyczne te Twoje zdjęcia zestawienie mocy kolorów z pełni sezony i zaraz zimowa szata ogrodu.
Pozdrawiam ciepło zachwycając się doborem garderoby ogrodowej!


Zapraszam, wiosna coraz bliżej Ja byłam w Tarnowie i Rzeszowie, to możecie dla odmiany do mnie wpaść
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beamilusia 16:00, 02 lut 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Gardenarium napisał(a)


Super, mam wszystkie konfiguracje czapko-szaliko-rękawiczek w dowolnej kurtce zawsze dobiorę dodatki Cieszę się choć na ikonę ubierania to raczej nie nadaję się, ale staram się aby zdjęcia były kolorowe więc przebieranki jak najbardziej pożądane.

Mój ulubiony kolor to mocny seledyn zestawiony z mocnym fioletem I tak ma być A do tego pomarańczowe tulipany




Bardzo ładnie wyglądasz, Danusiu. Zestawienie odważne, takie energetyczne.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Grzesiu 23:29, 02 lut 2021


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 330
No muszę się odezwać w końcu.Jestem na 430 stronie i ostatni raz byłem tak podekscytowany przy narodzinach dwóch moich synów. A prędzej na swoim ślubie. No jeszcze the Crown.A to też Anglia.
Ale to jest mega!!!
I to nie jest Danusiu spełnienie Twoich marzeń. To jest również spełnienie naszych marzeń o wielkim ogrodzie z tyloma mozliwosciami.
Wielkie gratulacje dla ogromu pracy włożonej w to miejsce.
Nie było mnie kilka dobrych lat ale postaram się nadrobić. Tymczasem mam inne priorytety.
Życie uczy cierpliwości tak jak ogrodnictwo. A z moją działką jestem na etapie " nic nie musi być,będzie na tyle ile się da" a jest nawet nawet.

Jeszcze raz gratuluję Danusiu bo "marzenia są pokarmem dla ciała.."
____________________
Moja-dzialeczka-Grzesiu
Gardenarium 10:21, 03 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wszelki duch! .... no tego to bym się nie spodziewała !!! ale wywołałam wilka z lasu, bo rozmawialiśmy o Tobie kilka dni temu z Witkiem. Gratulacje z powodu osiągnięć rodzinnych, mega osiągnięcie... Ależ się wydarzyło. Ale się porobiło Normalnie nie wierzę. Grzesiu, zatem zapraszamy do nas, bardzo serdecznie!
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bog 11:02, 03 lut 2021

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
beata_m napisał(a)


wow cudownie


Piękne zdjęcie i kolorystyka świetna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies