Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Milka 07:35, 31 sty 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fajne te posągi Wiciu to zdolniacha, czego on nie wymyśli.
Fajnie cię widzieć w tej zimowej scenerii
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
antracyt 08:40, 31 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11781
Zima fajna, ale lipiec dużo bardziej mi się podoba
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Rumianka 15:46, 31 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10289
Gardenarium napisał(a)





Danuś, prezentowanych tu było tyle przeróżnych cudowności, ale chyba nie było sesji kolorowych kaloszków, którymi nieustannie się zachwycam...więc może...?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
beamilusia 20:23, 31 sty 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Danusiu. Ja też chętnie pozachwycam się Twoimi kaloszkami. W Twojej nowej książce, miedzy innymi, też na nie zwróciłam uwagę. I na Twoje kreacje pięknie współgrające z obuwiem ogrodowym w różnych barwach. Ślicznie wyglądasz na zdjęciu profilowym, widać szczęście na twarzy. Na zdjęciu w zimowej scenerii wyłaniasz się w zieleniach zza wysokich traw. Pięknie. Pozdrawiam, Danusiu.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
kasia1 06:48, 01 lut 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Piękne zimowe widoki. Przepiękne trawy. W tym roku również nie wiązałam i przez jesień było zjawiskowo, ale potem u mnie spadło tyle śniegu, takiego ciężkiego, że położyły się nawet 3 metrowe miskanty. Więc będę miała jesienią dylemat wiązać czy nie wiązać

PS. Danusiu, czym tniecie trawy? U mnie robi się spora ilość. Rok temu sekatorem nieźle się namęczyłam. Może kosa spalinowa byłaby lepsza?
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Gardenarium 08:53, 01 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję za pochwały kaloszkowe Mam ich sporo, zależnie od humoru i pogody i do koloru sweterka dobieram. W zeszłym roku miałam dla odmiany szał na kurtki i swetry oraz szaliko-czapki Będę prezentować od wiosny..hahaha. Człowiek po okresie noszenia wyłącznie czarnych rzeczy budzi się i wtedy szaleje. I to jest przyjemne

W książce zastosowałam sporo nowych zdjęć, ale też wykorzystałam trochę starych - że tak powiem "grubszych", teraz będę stosować do warzywnika wyłącznie nowe zdjęcia, będą bardzo kolorowe, pasujące do warzyw

Nabyłam także fajne koszyczki... Na razie sobie czekają.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:54, 01 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kasia1 napisał(a)
Piękne zimowe widoki. Przepiękne trawy. W tym roku również nie wiązałam i przez jesień było zjawiskowo, ale potem u mnie spadło tyle śniegu, takiego ciężkiego, że położyły się nawet 3 metrowe miskanty. Więc będę miała jesienią dylemat wiązać czy nie wiązać

PS. Danusiu, czym tniecie trawy? U mnie robi się spora ilość. Rok temu sekatorem nieźle się namęczyłam. Może kosa spalinowa byłaby lepsza?


Ja nie wiążę obecnie traw, ponieważ moje kępy są bardzo duże i sztywne. Po tym śniegu nie położyły się. Tniemy piłą spalinową. Jedna osoba trzyma kępę, druga tnie. Całe kawały odkładamy na plandekę i potem taką płachtę wywozimy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 09:08, 01 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
My robimy tak samo tylko ja powiązałam. Te duże kępy dzielę przy wiązaniu na kilka mniejszych i spinam trytytkami, a potem też piłą lub kosą już takimi powiązanymi partiami lecimy. Nie śmiecą wtedy aż tak bardzo jak wieje.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
beta 10:40, 01 lut 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)
Dziękuję za pochwały kaloszkowe Mam ich sporo, zależnie od humoru i pogody i do koloru sweterka dobieram. W zeszłym roku miałam dla odmiany szał na kurtki i swetry oraz szaliko-czapki Będę prezentować od wiosny..hahaha. Człowiek po okresie noszenia wyłącznie czarnych rzeczy budzi się i wtedy szaleje. I to jest przyjemne

W książce zastosowałam sporo nowych zdjęć, ale też wykorzystałam trochę starych - że tak powiem "grubszych", teraz będę stosować do warzywnika wyłącznie nowe zdjęcia, będą bardzo kolorowe, pasujące do warzyw

Nabyłam także fajne koszyczki... Na razie sobie czekają.


Masz rację Danusiu z tym czarnym kolorem. Dawniej mój ulubiony kolor. W sklepie widząc np sukienkę w innym kolorze mówiłam " no fajna, tylko szkoda że nie czarna".
Teraz też mi się chce szaleć z kolorami.
Zatem pozdrawiam kolorowo
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Napia 10:52, 01 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gardenarium napisał(a)





Ale to cudne!!!
I ja, muszę przyznać, po erze czerni, odkrywam kolory i to jest bardzo odświeżające i daje dużo radości.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies