Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

sylwia_slomc... 21:32, 24 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
U mnie dzisiaj na tych co w zimie zaczęły kwitnąć mimo, że mróz je mocno skasował pszczół było pełno, nie przycinam dla nich nic innego na razie nie ma, zaczyna oczar i dwa przebiśniegi, kaliny jeszcze trochę.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 09:35, 25 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
sylwia_slomczewska napisał(a)
U mnie dzisiaj na tych co w zimie zaczęły kwitnąć mimo, że mróz je mocno skasował pszczół było pełno, nie przycinam dla nich nic innego na razie nie ma, zaczyna oczar i dwa przebiśniegi, kaliny jeszcze trochę.


Pszczoły już się pokazują?
____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 19:03, 25 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Mgduska napisał(a)


Pszczoły już się pokazują?

U mnie wczoraj obsiadły ciemiernika, a dziś jedna do mnie się przyczepiła bo miałam czerwone rękawiczki, nie mogła zrozumieć, że to nie kwiaty. Dziś też było dużo na ciemierniku. Wczoraj zdjęcia pokazywałam ile ich
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 19:37, 25 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
sylwia_slomczewska napisał(a)

U mnie wczoraj obsiadły ciemiernika, a dziś jedna do mnie się przyczepiła bo miałam czerwone rękawiczki, nie mogła zrozumieć, że to nie kwiaty. Dziś też było dużo na ciemierniku. Wczoraj zdjęcia pokazywałam ile ich


Zerknęłam Właśnie chyba dlatego chciałam mieć ciemierniki w ogrodzie, bo o tej porze nic u mnie jeszcze nie kwitnie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gardenarium 19:41, 25 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
U nas pierwsze krokusy, wyłażą masowo przebiśniegi i kwitną ciemierniki, ale nic nie można robić bo braja taka lgnąca i nie można wejść do czyszczenia. Droga też lgnie. Na razie zajęłam się sprzątaniem szklarni. Ustawiam też bukszpany. Natleniam rybki, przeżyły na szczęście. Woda na jeziorku wysoka, wolno odpływa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 20:32, 25 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Moje rybki bez natleniania tez przetrwały w świetnej formie dziś widziałam i pełno żab się wprowadziło na zimę do wody U nas też breja trawnik pod nogami się zapada. Ale ja tnę drzewa owocowe, nie mogę czekać aż podeschnie bo może znowu potem dolać, a ja się nie wyrobię ze wszystkim. Sama w tygodniu muszę dawać radę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasiek 11:31, 26 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Z baby sie usmialam, ot, mala pomylka a ile usmiechu
Moje pszczolki juz pracuja, bzykanie slychac w calym ogrodzie...Maja nadejsc nocne mrozy, mam nadzieje ze pszczoly sobie z tym poradza.
Dana, ciekawa jestem Twoich przebisniegow
____________________
Bawarka
Gardenarium 15:33, 26 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Na razie czubeczki widać tam, gdzie najwcześniej śnieg zginął, czekam na następne. Wyprostowanych i otwartych jeszcze nie mam, tylko skulone przy ziemi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
basia3012 20:15, 01 mar 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9319
U mnie też, w niektórych miejscach wychodzą pierwsze tulipany. Taki widok bardzo cieszy oczy.
Dzisiaj było cięcie hortensji bukietowych i ciemierników. Mam nadzieję, że nadchodzące nocne mrozy nie zaszkodzą im. Bo jednak kwiaty ciemierników całkiem odsłoniły się.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Agania 21:36, 01 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja też czekam na Twój las przebiśniegów
Pozdrawiam przedwiosenne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies