Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

beta 08:38, 23 lut 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gardenarium napisał(a)
Nie mam, bo to niespodzianka, leżą we folii na stole w domku. Ich uroda dopiero będzie widoczna na kurniku.
A poza tym firma się pomyliła okrutnie, bo mi zamienili i zamiast czegoś fajnego wysłali gołą babę a nie kurę.
Reklamuję obecnie.


Hihi...goła baba zamiast kury
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beamilusia 09:11, 23 lut 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Danusiu. To Ci się trafiła niespodzianka . A swoją drogą to sklep wszechstronnie zaopatrzony, skoro sprzedają i kury i nagie kobiety
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Gardenarium 10:32, 23 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nom, mają tych tabliczek mnóstwo, na każdą okazję Ja sobie wybrałam tematycznie pasujące Odpowiedź ze sklepu na reklamację była pozytywna, już paczka za chwilę będzie u kuriera i dojdzie do nas z brakującymi tabliczkami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Szymka 13:23, 23 lut 2021


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Gardenarium napisał(a)
Mam już ozdoby do kurnika


To by się babcie nasze za głowę złapały, ozdoby do kurnika !!
Sama jestem ciekawa
Gdybym miała dom z ogrodem hodowałabym kury ozdobne ,jajka znoszą chyba tak samo
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
nyna76 13:33, 23 lut 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1675
Danusiu czy możesz zdradzić co to za sklep ? Ogród z ozdobami nabiera innego wymiaru.

Zamawiaj hurtowo, może będziesz sprzedawać u siebie? Chętnie przywiozłabym coś z takiego wypadu. Oby się udało zaplanować kilka dni otwartych w tym roku.

Ja w tym roku będę tworzyć domki dla owadów z materiałów po budowie. Własne cieszy po 100 - kroć.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
sylwia_slomc... 12:10, 24 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Ale numer z tą pomyłkąMam nadzieję, że teraz wyślą włąściwą tabliczkę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 20:30, 24 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, już dostałam - Toilets i Men Works, kur się doliczyłam, brakowało te dwie, a babę odeślę.
W porządku firma
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agatorek 20:48, 24 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Gardenarium napisał(a)
Nie mam, bo to niespodzianka, leżą we folii na stole w domku. Ich uroda dopiero będzie widoczna na kurniku.
A poza tym firma się pomyliła okrutnie, bo mi zamienili i zamiast czegoś fajnego wysłali gołą babę a nie kurę.
Reklamuję obecnie.


Ha ha .
Widać, że sklep dobrze zaopatrzony . I kury i gołe baby .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
sylwia_slomc... 21:02, 24 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Gardenarium napisał(a)
Tak, już dostałam - Toilets i Men Works, kur się doliczyłam, brakowało te dwie, a babę odeślę.
W porządku firma

Pokażesz? Czy dopiero jak powiesisz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 21:09, 24 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Leżą na stole jedna na drugiej, nie ma jak pokazywać. Dzisiaj ledwo po błocie przeszłam, żeby cokolwiek zobaczyć i zobaczyłam

Wyłażą przebiśniegi, śnieżyce, krokusy, śnieg leży w wielu miejscach.
W szklarni pootwierałam wszystko bo było 37 stopni. Ugrzałam się siedząc.

Ciemierniki niektóre ok, ale te z jesieni co były takie piękne, przygasły od wielkiego mrozu, od strony wiatru. Mus przycinać.

Generalnie nie jest źle.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies