Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Upiększanie otoczenia - zagospodarowanie ocienionej "studni" w pracy

Pokaż wątki Pokaż posty

Upiększanie otoczenia - zagospodarowanie ocienionej "studni" w pracy

UlaB 11:24, 29 lis 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Asia, super wiadomosc ! Choiny są na liscie obowiazkowego gatunku, kwestia tylko w ktorym miejscu. Przy domu mam tez choiny, mam tu gline ale nie mam olch Choiny to chyba moje ulubione drzewa iglaste (jeddeloh te lubie).
Ciek wodny to podejrzenie (do sprawdzenia) ale mozliwe - jakies 200 m dalej jest jezioro
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
sylwia_slomc... 13:16, 29 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81690
Ale piękna ziemia w tym kąciku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
UlaB 13:40, 29 lis 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Sylwia, spora część jest taka - rolnik stwierdzil "tu będą dobrze rosły warzywa" i mi troche pokrzyżował plany Na górce jest bardziej sucho ale calosc na moje oko dobrze wróży. Zobaczymy. Po doswiadczeniu z ogrodka przy domu (glina, glina, glina) to mila odmiana. Przy domu od poczatku toczylam walke - nie mialam szansy by cokolwiek sama posadzic bo nie dawalam rady wbic szpadla. Po 12 latach ziemia jest juz niezla, ale miejsce mi sie skonczylo Mam busz. Dzieki temu zaczelam sie rozłazić do pracy No i teraz mam tez i kawalek pola

Kurcze, wlasnie zauwazylam ze obiecalam zdjecia donic i zapomnialam ech, nieładnie.... moze cos znajde to dołożę pozniej.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Ogrogroch 20:37, 29 lis 2020

Dołączył: 24 paź 2020
Posty: 23
Z checia zobacze to miejsce.
UlaB 21:22, 29 lis 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Ogrogroch napisał(a)
Z checia zobacze to miejsce.


Na poprzedniej stronie
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UlaB 12:03, 30 lis 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
W ramach pokajania się znalazłam jedno zdjęcie donicy - z pozycji leżaka - Judaszowiec Little Woody z porozdzielanymi gaurami w nóżkach.



Jak pisałam wcześniej, w kieszonkowym ogródku trudno czasami zrobić zdjęcie tak, by nie było widać szarego potwora Zajął znaczna cześć trawnika z tyłu. Po lewej widać kawałek korony mojej Umbraculifery. Uwielbiam ją. Widać tez ścianę drzew - część jest już u sąsiadów ale robią za moje
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
UlaB 20:10, 09 cze 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Dla zasady - studnia żyje. Zdjecia takie sobie bo uchwycone wychodzac z pracy. Widze, ze potrzebne znowu pielenie i jakis nawóz, ale ogolnie jest niezle jak na warunki i mocno ograniczone zabiegi pielegnacyjne




Najwieksza przyjemnosc sprawia mi fakt, ze studnia ozyla. Studenci zaczeli tu wychodzic miedzy zajeciami.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
basia3012 23:13, 26 sie 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Ulu, ciekawa jestem tych cisów Farmen i Anna. Może jakieś fotki?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
UlaB 20:14, 13 wrz 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Cisy Farmen miesiac po posadzeniu i ciachnięciu



O Annie zapomniałam - przepraszam, jutro ustawie do fotografii (jeszcze nie posadzone)

____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
basia3012 22:05, 13 wrz 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Dzięki Ulu. Ja na cisach za bardzo się nie znam ale chyba ta odmiana ma dłuższe igły. Albo tak na zdjęciu wyszły.

Białasek przesłodki.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies