Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Betonowy płot sąsiada a za nim leszczyny potrzeba siły przebicia ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Betonowy płot sąsiada a za nim leszczyny potrzeba siły przebicia ;-)

Limka 20:48, 22 sie 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
Są jeszcze wiciokrzewy i chyba odmiany zimozielone właśnie ale nic więcej o nich nie wiem, ale moze ktoś się wypowie. Ja u siebie już nie kombinuję więcej i planów na dzień dzisiejszy nie zmieniam Bluszcz chyba taki najszlachetniejszy, choć tak ekspansywny i szybki nie jest jak winorośl ale to z czasem jednak duży plus.
____________________
Nasadzenia przed domem
Gardenarium 22:30, 22 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wiciokrzew Henry'ego jest zimozielony. Rosnie u mojej sąsiadki, ale często wymarza strasznie. Tną go i pięknie odbija
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 22:55, 22 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
U mnie z winobluszczem miałam ogromne kłopoty..... Nie mogłam się cholerstwa pozbyć.... był wszędzie, nawet z ziemi wybijały nowe pędy..... nigdy więcej.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
popcorn 08:45, 23 sie 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witajcie, za tym wiciokrzewem zimozielonym sie rozejrze Ale wydaje mi sie on tez sie owija wokol podpor, a nie wspina?
pozdrawiam,
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
zbigniew_gazda 08:57, 23 sie 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Joanka napisał(a)
U mnie z winobluszczem miałam ogromne kłopoty..... Nie mogłam się cholerstwa pozbyć.... był wszędzie, nawet z ziemi wybijały nowe pędy..... nigdy więcej.


Tak tak . Mam go posadzonego pół metra od ogrodzenia a i tak trzeba pilnować bo za chwilę jest u sąsiada.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Limka 22:09, 01 wrz 2011


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 295
A ja radośnie ze 3 lata temu obsadziłam sobie połowę ogrodzenia właśnie winobluszczem. Oj będę przeklinać Na razie niby kontroluję go ale pora wymienić może na bluszcz. Straszna robota mnie czeka... no i efekt początkowo marny, bo będzie długo łyso a już się przyzwyczaiłam do tej zielonej ściany...
____________________
Nasadzenia przed domem
monteverde 00:13, 04 wrz 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
To kup przywarkę japońską u Multiflori , maja białą, ze srebrnymi liśćmi, różową

https://www.pracowniaogrodnicza.pl/pozostale-pnacza,38.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies