Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MagdoMisiowy ogród doniczkowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

MagdoMisiowy ogród doniczkowy...

MagdaMisia 11:02, 24 paź 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
jesień w doniczkowym...














____________________
MagdaMisia 11:06, 24 paź 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
trochę spraw budowlanych...

komin kominkowy stoi



ściany działowe stoją





w czwartek mają zacząć się wstawiać okna... podobno... miały już w ubiegły czwartek

ale jak na 2 miesiące od rozpoczęcia budowy to chyba nie jest źle!

na dniach mamy zacząć walczyć z dachem... wylewka spadkowa wykonana już prawie 2 tyg. temu, ale schnie powoli z uwagi na aurę... dziś dostanie plandekę, w razie by zaczęło padać
____________________
hanka_andrus 11:17, 24 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Postępy .....niesamowite!Gratuluję kwitnących doniczek.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ell 11:23, 24 paź 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Ależ postępy! Super! I ten projekt jakże inny od wszystkich. Najbardziej czekam na ogródek na dachu.
Odlot.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Sebek 21:54, 24 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepiękne kanny

A robota super idzie - migusiem!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 21:58, 24 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MagdaMisia napisał(a)

wczoraj


Mój domek też z Ytonga, ciepły jest
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:59, 24 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A jak Verbena hastata, pokazywałaś u siebie czy na skwerku miejskim?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 22:12, 24 paź 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Ale się u ciebie dzieje !!! intryguje mnie ten zielony dach Trzymam kciuki za pełną realizację będzie super
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
MagdaMisia 08:49, 25 paź 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Hanusiu, Elu, Sebku, Aniu - realizacja idzie jako tako, chciałoby się szybciej wiadomo. Dziękuję wam za miłe słowa.

Danusiu z verbenek mam zebrane nasionka!, oczywiście rosną u mnie zdjęcia roślinek pokazują moje roślinki, tak tak ! mam ich sporo na "budowie". Nie latam po skwerkach z aparatem Wszystko czeka zadołowane w doniczkach na wiosnę Mogę nawet je komuś podesłać

Ytong 24 cm jest ciepły, do tego dojdzie 20 cm styropianu. Pojawił się problem niedostatecznego schnięcia wylewki spadkującej na dachu. Od dziś pójdzie w ruch dmuchawa wysokiej mocy, bo trzeba w końcu położyć hydroizolację, a na wilgotnej wylewce nie bardzo da się to zrobić, bo się nie przyklei to po pierwsze a po drugie może zacząć się nam beton pocić a tego byśmy nie chcieli. W czwartek mają już na 100% zacząć wstawiać nam okna. Teraz nasza budowa wygląda jak dziura zabita dechami - dosłownie, bo otwory okienne są zabite płytami OSB

____________________
ewaglen 11:12, 25 paź 2011


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
gardenarium napisał(a)


wczoraj


Mój domek też z Ytonga, ciepły jest


Mój też z Ytonga. I też cieplutki. Bardzo jestem ciekawa ogrodu na dachu Gratuluje odwagi
Piękne masz rośliny
____________________
Mój ogród - co dalej?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies