Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MagdoMisiowy ogród doniczkowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

MagdoMisiowy ogród doniczkowy...

Joku 20:13, 29 paź 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
MagdaMisia napisał(a)
Zdjęcia poglądowe z dzisiaj:

sypialnia



Widać że powstaje ogród miłośniczki roślin. Pierwsze dekoracje roślinne już są.
Trzymam kciuki za postępy w budowie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Sebek 20:47, 29 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No i już okna są
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
noemi 23:55, 29 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
I ja kibicuje bardzo

pozdrawiam

Magda.
____________________
ogród magdalenka
MagdaMisia 18:35, 30 paź 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Kasiu trzymam kciuki za szybkie wiosenne rozpoczęcie budowy! Ocieplamy styropianem szarym Knauf Therm Expert Fasada XTherm.

Jolu - dziś do agaw dołączyły fuksje i datury Jak zaczną tynkowac to będę latać z doniczkami. Oprócz białego kurzu pozytywem jest dodatnia temperatura.

Sebek okna są, ja też się z nich bardzo cieszę, bo miały ponad tydzień spóźnienia. Nie widać dobrze ich koloru, bo są oklejone taśmami zabezpieczającymi. Piękne są - dąb bagienny.

Madziula - Ty chyba jesteś dość blisko Wrocławia. Koniecznie musimy się poznać osobiście
____________________
noemi 20:29, 30 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Bardzo blisko Koniecznie musimy się spotkać Na wiosnę bardzo bym chciała u siebie zrobić zielony dach na drewutni, będę potrzebować pomocy w tym temacie Tylko ja ekstensywny ... u Ciebie - Wasz dom będzie zjawiskowy w okolicy
Służę też pomocą w sprawie namiarów na różne fajne sklepy dotyczące płytek, gniazdek, i kontaktów, fajnych rozwiązań w temacie wykańczania wnętrz ( miałam takie odczucie jak jeździłam po różnych marketach budowlanych, że wszędzie jest to samo)... też jeszcze nie uporaliśmy się ze wszystkim
w domku, ale zawsze to już trochę za nami, więc zapraszam do Smolca

____________________
ogród magdalenka
MagdaMisia 08:54, 19 lis 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Obecnie jesteśmy na etapie podwyższania terenu wokół domu. Idzie to nawet sprawnie. Na wiosnę lub "na potem jak się da przed wiosną" zostawiamy teren za domem.












widok na nasz bajzlownik z dachu, trochę nieaktualny bo zniknął żwir i spora część hałdy ziemi



w wątku dachowym wrzucam zdjęcia z powstawania dachu
____________________
siaaska 09:30, 19 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witaj Madziu Piękny domek powstaje i widzę z jaką radością o tym piszesz Wcale się nie dziwię Jesteśmy już po budowie domku i wiem jak cieszy każdy kawałeczek ściany a teraz też ogród i roślinki Będę kibicować i czekam na kolejne wieści z budowy i doniczkowego ogródka Co robisz z taką ilością doniczek w okresie zimowym???
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
MagdaMisia 09:09, 29 lis 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Asiu, doniczki zadołowałam żeby roślinki nie wymarzły. Mam nadzieję, że to już moje ostatnie "dołowanie".
Idzie zima więc wchodzimy do środka z pracami budowlanymi. Teraz to już z górki, taką przynajmniej mamy nadzieję

Otynkowaliśmy, niestety mozaika jest cała do poprawki na wiosnę, bo położyli ją w za niskiej temperaturze i dodatkowo zatarli, powinna być gładka, a są ciapy.Od strony tarasu wszystko zamarzło i mamy piękne wykwity mrozowe. To wszystko woła o pomstę do nieba. Na szczęście ekipa przyznała się do winy i na własny koszt mają kupić nową mozaikę i na wiosnę kłaść jeszcze raz.
Jesteśmy wściekli !!!
____________________
bociek 18:58, 29 lis 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Magda, przed Toba najlepszy czas - urzadzanie domu i ogrodu. Dla mnie to byly wspaniale chwile, jezdzenie, wybieranie, kombinowanie, kupowanie i ustawianie
Trzymam kciuki za ekipy, niestety tutaj nie zaoszczedzisz na nerwach
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
bogumila 23:37, 06 gru 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies