Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

justi 23:07, 23 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj! Super ogród! A jaaaaki duży. Pierwsze zdjęcie fajniusie. Trawniczek elegancki, pięknie.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
monteverde 00:41, 24 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Gabrysiu, masz piękny ogród , zadbany z mnóstwem pięknych nasadzeń, a jakie piękne owoce mnie też rabatki przypominają angielskie klimaty, bardzo lubię kwiaty głogu, pamiętam je z czasów dzieciństwa, bo ulica była nimi obsadzona
chciałam się zapytać co to za jagody przed ciemnym winogronem i jaka masz odmianę brzoskwiń i jak się sprawuje?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Pszczelarnia 07:38, 24 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Miła Gabrielo, witaj! I mamy autorkę zdjęć z angielskich ogrodów.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
BEATA_S 08:04, 24 sie 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Gabriela napisał(a)
Ogród pomiędzy domami:



Śliczny ogród. A te małe drzwiczki to ? Czyżby piwniczka? Fajowo
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Lidka 08:08, 24 sie 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Dzień dobry!
Śledziłam Twoje zmagania z aleją z głogów.Bardzo się cieszę,że wreszcie zaprosiłaś Nas do siebie.
Angielskie rabaty to jest to co mnie kręci dlatego baaardzo mi sie u Ciebie podoba.
A ten trawnik...marzenie.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
Basiaw 08:21, 24 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Gabrysiu, piękny ogród! Jednak większa przestrzeń to jest to, wszystko nabiera innych proporcji i można poszaleć. Pracy oczywiście też więcej, ale jaki efekt i satysfakcja!
Jak głogi podrosną, to aleja będzie obłędna.

Gabrysiu, ja też rozumiem Twoje opory. Jak wykańczaliśmy dom, to na jakimś forum kilka razy próbowałam poprosić o pomoc, wskazówkę, ale tam przez brylujące koło wzajemnej adoracji tylko krytykę bez znieczulenia się zbierało. Ja nie chciałam, żeby ktoś się zachwycał fałszywie tylko doradził. Ja w sumie mało tam pokazałam, ale były osoby tak dumne ze swojego wykończenia mieszkania/domu a forumowe gwiazdy tak się po nich przejeżdżały, że ludzie usuwali zdjęcia i znikali, w sumie wstrętne to było.
Tutaj zaryzykowałam ponownie, tym razem z ogrodem, bo w sumie to nieładnie tylko komuś przez płot zaglądać a swoje chować

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję, jest pięknie!
Basia
____________________
Nasz mały, zielony świat
BEATA_S 08:33, 24 sie 2011


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Basiaw napisał(a)
Jak wykańczaliśmy dom, to na jakimś forum kilka razy próbowałam poprosić o pomoc, wskazówkę, ale tam przez brylujące koło wzajemnej adoracji tylko krytykę bez znieczulenia się zbierało. Ja nie chciałam, żeby ktoś się zachwycał fałszywie tylko doradził. Ja w sumie mało tam pokazałam, ale były osoby tak dumne ze swojego wykończenia mieszkania/domu a forumowe gwiazdy tak się po nich przejeżdżały, że ludzie usuwali zdjęcia i znikali, w sumie wstrętne to było.


Zgadzam się w 100%. Ale to wszystko zależy od ludzi. To od nas samych zależy jaką atmosferę tworzymy! A największy wpływ ma - moim zdaniem- zachowanie Szefowej. Danusia nadała ton Ogrodowisku i dzięki Niej jest tutaj tak fajnie. A jak widać Ogrodowiczan przybywa
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Pszczelarnia 08:40, 24 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To ja powiem tylko, że (choć z "komputerem" jestem non stop), to moje pierwsze w życiu forum (i jakikolwiek portal społecznościowy), więc nawet nie wiedziałam, że może być inaczej.... . Ale to wszystko dzięki Danusi!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kriss 09:33, 24 sie 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
Ogród marzenie,jest wspaniały,piękne róże i alejka aż się prosi żeby nią po spacerować
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
GabiK 10:21, 24 sie 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Kolejny cudowny ogród.
Naprawdę w 2 osoby da się to wszystko ogarnąć?

Co robisz, że hortensje tak pięknie Ci kwitną? Okrywasz tyle krzaków?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies