Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 21:02, 19 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
deszczowymaj napisał(a)
Ale mi się trafiło wchodzę a tu takie piękne foty noo nie wiem co chwalić najpierw chyba zacznę od berberysów ..cudne, dają po oczach klony,azalie piękne,krzewuszka zaraz wystrzeli kolorem no wszystko mnie siem podoba


Takie dające po oczach widoki to ja też lubię Asiu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:05, 19 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A teraz moi ulubieńcy, brr .
Ile ja ich mam za płotem. Masakra. Muszę sypać granulki bo nie dam rady zbierać. Ile ja dzisiaj tego znalazłam już u mnie. Ble.
Pogoda wyjątkowo im sprzyja.



____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:07, 19 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wierzba Hakuro to z daleka jeszcze jakoś wygląda. A z bliska?
Niezliczone ilości zielonych mszyc.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kim 21:12, 19 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)
Do 15 piękna pogoda a potem jak zwykle burza i strugi wody. I już nic nie chce wsiąkać bo jest tyle wody w ziemi .



Ta rabata po przeróbkach jeszcze taka niedorobiona i "nieurośnięta" .



Turzyce Milk Chocolate zapomniały już o wczesnowiosennym cięciu.



Piękne widoki
U mnie to samo z pogodą przed południem pięknie a później ulewa i grzmoty
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
21:16, 19 maj 2019
Nowa12 napisał(a)


Potem róże dają czadu ale na to to jeszcze trzeba poczekać. I nie jest to aż taka plama koloru .

Teraz róże już pączi kwiatowe mają, mszyce niestety też. Dziś zauważyłam na jednej u siebie.
Kim 21:21, 19 maj 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Nowa12 napisał(a)
A teraz moi ulubieńcy, brr .
Ile ja ich mam za płotem. Masakra. Muszę sypać granulki bo nie dam rady zbierać. Ile ja dzisiaj tego znalazłam już u mnie. Ble.
Pogoda wyjątkowo im sprzyja.




Te wstrętne ślimaczory obżarły mi hortensje , dziś pod wieczór zaczaiłam się na nie mnóstwo siedziało na liściach hortek a zastanawiałam się co mi wygryza takie dziury dobierają się też do jeżòwek rozchodnikòw i host u mnie najwięcej tych bez skorupek też musiałam sypać granulki
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 21:22, 19 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Już mnie Bożenko wkurza ta pogoda. Wiem że przyjdzie taki moment że będę prosić deszcz żeby spadł ale na razie to nie ma dnia bez deszczu. I ma tak być nadal .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:24, 19 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MonikA napisał(a)

Teraz róże już pączi kwiatowe mają, mszyce niestety też. Dziś zauważyłam na jednej u siebie.


Też powoli zauważam na pąkach róż takie ze skrzydłami.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:27, 19 maj 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)

Te wstrętne ślimaczory obżarły mi hortensje , dziś pod wieczór zaczaiłam się na nie mnóstwo siedziało na liściach hortek a zastanawiałam się co mi wygryza takie dziury dobierają się też do jeżòwek rozchodnikòw i host u mnie najwięcej tych bez skorupek też musiałam sypać granulki


U mnie w zeszłym roku to same gołe były a w tym roku te z domkami. Że hortki lubią to wiem bo zawsze je tam znajdowałam. U mnie dzisiaj żarły nawet opadnięte płatki azalii. Łażą sobie na bezczelnego nawet po trawniku .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 22:25, 19 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Agata te szerokie kadry najpiękniejsze ….
ślimaki mam i ja -koniecznie musze granulki zakupić ,żeby się nie pasły u mnie przwaga tych bezdomkowych -ohydne są ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies