Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

basia3 21:48, 11 cze 2019


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
U mnie też niektóre róże mają już plamistość. I już mnie to wkurza. U ciebie szybciej się rozkręcają moje prawie wszystkie w pąkach. Ty
____________________
JEST DOBRZE :D
Nowa12 22:39, 11 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MonikA napisał(a)
Zakupy zawsze poprawiają humor. Teraz tylko sadzić. Ja ostatnio jak kupie i postawie i nie wsadze od razu to stoi pół lata albo i dłużej.
Kwistuchy piękne.


To tak u mnie kalina stała i stała i wreszcie ją dzisiaj posadziłam. Hortki w tym tygodniu posadzę, chociaż pogoda nie sprzyja sadzeniu bo trzeba sporo wody lać i te 32 stopni to raczej im nie posłuży.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:42, 11 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)

Agatko ja mam trzy krzaczki stefki jest u mnie dopiero drugi sezon ale już pokazuje swoje piękno jestem nią zauroczono nie słuchaj eMa tylko jedź i kup


Nie dziwię Ci się bo w całej masie róż ta była pięknie delikatna i żal było nie kupić. Ale rozum mówi - gdzie ją wsadzisz? Na kolejne róże to ja już nie mam miejsca . Niestety.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 22:44, 11 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
basia3 napisał(a)
U mnie też niektóre róże mają już plamistość. I już mnie to wkurza. U ciebie szybciej się rozkręcają moje prawie wszystkie w pąkach. Ty


W tym roku wysyp mszyc na różach jak nigdy i jeszcze plamistość gdzieniegdzie i zdecydowanie wcześniej niż w zeszłym roku. Ciemna strona róż .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
08:10, 12 cze 2019
Nowa12 napisał(a)


To tak u mnie kalina stała i stała i wreszcie ją dzisiaj posadziłam. Hortki w tym tygodniu posadzę, chociaż pogoda nie sprzyja sadzeniu bo trzeba sporo wody lać i te 32 stopni to raczej im nie posłuży.

Ojej moje cisy i reszta dereni IH czekają, ale w te upały chyba nie dam rady, w tym tygodniu stopuje
Nowa12 09:12, 12 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MonikA napisał(a)

Ojej moje cisy i reszta dereni IH czekają, ale w te upały chyba nie dam rady, w tym tygodniu stopuje


Nię dziwię ci się bo upał jest straszny i ta sucha ziemia. U mnie od dłuższego czasu nie pada więc wczoraj było solidne podlewanie. Na chwilę wystarczy.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BASIA8 11:27, 12 cze 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Nowa12 napisał(a)
Co oczywiście nie oznacza, że nic nie kupiłam . Skromne ale bardzo przyjemne zakupy.
Tadam:


Zakupy pierwsza klasa
Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Nowa12 09:40, 13 cze 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
BASIA8 napisał(a)


Witaj Basiu . Zakupy ogrodowe cieszą mnie bardziej niż inne. To już jest chyba jakaś jednostka chorobowa .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
BASIA8 09:51, 13 cze 2019


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Nowa12 napisał(a)


Witaj Basiu . Zakupy ogrodowe cieszą mnie bardziej niż inne. To już jest chyba jakaś jednostka chorobowa .


Tak też mi się wydaje, że specjalista by się przydał na Nasze schorzenia. Tylko czy dałby radę
Buziolki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
mirkaka 19:59, 13 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Królowa Szwecji przepiękny ma kolor, czy długo trzyma kwiaty?
No i ten jaśminowiec podwójny , pewno i zapach ma uroczy?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies