Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Ewa777 11:31, 28 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Z donicami biegasz po ogrodzie i w każdym miejscu dobrze wyglądają Mi się podobają To było dobry zakup.
Taka ostróżka też mi się podoba. Była w sklepie internetowym i bardzo długo zastanawiałam się, czy włożyć ją do koszyka, bo właśnie zastanawiałam się, czy nie jest zbyt wiotka na wiatr, który u mnie hula.

Mam tego samego powojnika, również polecanego przez Anię Bardzo dobrze u mnie rośnie. U mnie wspina się po drewnianej pergoli. Takiej gotowej ze sklepu budowlanego.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
victoriagos 11:34, 28 cze 2020

Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 455
sprawdziłam - ketmia biało/czerwona obsypana kwiatem

niebieska trochę mniej, tzn paczki sa jescze male słabiej widać, mysle ze tak za 2 tygodnie bedzie juz wiadomo jak dużo tego będzie

wstawiłam zdjecia u siebie
____________________
Siejsko czarodziejsko
Nowa12 21:23, 29 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Powiem Wam, że mam już dość tego deszczu. Wczoraj i owszem było ładnie ale za to dzisiaj prawie cały dzień leje i kolejny alert.
Nie wiem czy natura nadrabia za bezśnieżną zimę?
Kojejny atak ślimaków. Tym razem kupiłam jakieś eko Substrala.
Na razie to nawet nie ma kiedy sypnąć.
Kwiaty róż gniją od tego deszczu albo leżą plackiem.
Jedyne zdjęcie jakie zrobiłam to powojnikowi.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SylwiaBe 21:28, 29 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 860
Ale za to jakiemu powojnikowi
No ślimaki, gnijące truskawki, sałata, etc. to i u mnie na porządku dziennym, plaga jakaś a ma tak padać (przynajmniej u mnie) dzień w dzień...
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Nowa12 21:29, 29 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ewa777 napisał(a)
Z donicami biegasz po ogrodzie i w każdym miejscu dobrze wyglądają Mi się podobają To było dobry zakup.
Taka ostróżka też mi się podoba. Była w sklepie internetowym i bardzo długo zastanawiałam się, czy włożyć ją do koszyka, bo właśnie zastanawiałam się, czy nie jest zbyt wiotka na wiatr, który u mnie hula.

Mam tego samego powojnika, również polecanego przez Anię Bardzo dobrze u mnie rośnie. U mnie wspina się po drewnianej pergoli. Takiej gotowej ze sklepu budowlanego.


Na razie zostanie to donicowe miejsce. Na białym tle niebieski dobrze wygląda .
U mnie wszystkie ostróżki się kładą jak tylko przyjdzie deszcz. Ale ta się kładzie nawet bez deszczu a 50 cm nie ma.
Powojnik piękny jest. W zeszłym roku był marny ale w tym roku się zdecydowanie poprawił.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:31, 29 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
victoriagos napisał(a)
sprawdziłam - ketmia biało/czerwona obsypana kwiatem

niebieska trochę mniej, tzn paczki sa jescze male słabiej widać, mysle ze tak za 2 tygodnie bedzie juz wiadomo jak dużo tego będzie

wstawiłam zdjecia u siebie


Widziałam . Na pewno będzie mnóstwo kwiatów. Na mojej ketmii też zawsze mnóstwo i długo kwitnie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kim 21:32, 29 cze 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Agatko rozumiem Cię doskonale u mnie z tym deszczem jest to samo
Wnerwia mnie to strasznie , wszystko przybite od tej wody
Szałwia mi gnije ,róże pleśnieją cisy też ledwo znoszą ten wieczny deszcz
Odechciewa się wszystkiego
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Nowa12 21:33, 29 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
SylwiaBe napisał(a)
Ale za to jakiemu powojnikowi
No ślimaki, gnijące truskawki, sałata, etc. to i u mnie na porządku dziennym, plaga jakaś a ma tak padać (przynajmniej u mnie) dzień w dzień...


Nawet mi się nie chce chodzić po ogrodzie. Wszystkie łebki zwieszone od ciężaru wody. Trawa zarasta bo nie ma kiedy kosić. Grzybów zatrzęsienie. Choroby grzybowe już atakują. Bardzo dziwny ten sezon.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:39, 29 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kim napisał(a)
Agatko rozumiem Cię doskonale u mnie z tym deszczem jest to samo
Wnerwia mnie to strasznie , wszystko przybite od tej wody
Szałwia mi gnije ,róże pleśnieją cisy też ledwo znoszą ten wieczny deszcz
Odechciewa się wszystkiego


To przynajmniej tu się powspieramy . Szałwie będę już ścinać ale nie ma kiedy przez ten deszcz.
Najgorsze jest to, że tak krótko trwa lato a jeszcze w zasadzie się nie zaczęło.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Wiaan 13:30, 30 cze 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5333
Nowa12 napisał(a)


Pochwal się koniecznie. Może wreszcie jakaś szkółka się postara i wyśle ładne sadzonki.

Hej takie dostałam hakonki
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies