Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Ewa777 17:36, 10 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18409
Nowa12 napisał(a)




Śliczne masz te jeżówki Zakochałam się w nich i nawet mam dla nich miejsce. Niestety nie mogę ich nigdzie znaleźć w necie. Jakbyś je zobaczyła, to daj znać
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Nowa12 20:59, 10 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ewa777 napisał(a)


Śliczne masz te jeżówki Zakochałam się w nich i nawet mam dla nich miejsce. Niestety nie mogę ich nigdzie znaleźć w necie. Jakbyś je zobaczyła, to daj znać


Oczywiście Ewuś. Jak je gdzieś wypatrzę dam ci znać.
Edit: wysłałam do Ciebie priva.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:59, 10 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
popcorn napisał(a)
Pięknie masz! Nieustannie sie zachwycam!


Buziak Karolina .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:16, 11 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Pogoda w tym roku jest niesamowita. Po kilku dniach 30 stopni stwierdziłam, że chyba trzeba odpalić podlewanie wieczorem.
Ale ubiegła mnie burza i solidna ulewa .





____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SylwiaBe 20:20, 11 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 854
Pięknie Agatko, po prostu pięknie!
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Nowa12 20:21, 11 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Szałwie powtarzają. Ciekawe czy lawenda i ostróżki zdążą.



Lawendy na wpół umarłe za 2,90 zł nawet się pozbierały i teraz już całkiem ładne są.

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
gogo 22:49, 11 sie 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Nowa12 napisał(a)


Grujecznikowi żółkną i opadają niektóre liście. Ale o jesieni nie chcę jeszcze myśleć. Uwielbiam lato.


Zrobiłam zdjęcie mojego grujecznika, trochę liści żółtych zgubił, ale się przebarwia
Też nie chcę jesieni, ale upały mnie dobijają i zero deszczu

A Twoimi rabatami cały czas się zachwycam
Te nowe jeżówki cudne, ciekawe, czy dałoby się je wysiać z sukcesem.
U nas chyba nie ma nasion, ale może w Anglii są i córkę bym pomęczyła o kupienie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
ElzbietaFranka 22:54, 11 sie 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Nowa12 napisał(a)


O lawendzie myślałam bo by mi też tu pasowała. Traw już jest sporo, zobaczymy co się utrzyma. Gaury nie znam. Mus poczytać o niej.




Gaura piękna jest jak fontanna. Dam fotkę mojej. Mam ją od 4 lat i zimuje u mnie bez problemów też się rozsiewa więc mam już swoje sadzonki.

Perowska też ładna, ale jakbym miała wypierać gaura ładniejsza, gdyż się nie łamie i nie wylega. Perowska jednk u mnie wysoka i się przechyla w różne strony i muszę ją podwiązywać.

Mam też gaurę różową pierwszy rok też ładna. Ale biała ładniejsza. Zobaczę jak będzie wyglądała w przyszłym roku wtedy dopiero powinna pokazać swój urok.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nowa12 08:33, 12 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
ElzbietaFranka napisał(a)




Gaura piękna jest jak fontanna. Dam fotkę mojej. Mam ją od 4 lat i zimuje u mnie bez problemów też się rozsiewa więc mam już swoje sadzonki.

Perowska też ładna, ale jakbym miała wypierać gaura ładniejsza, gdyż się nie łamie i nie wylega. Perowska jednk u mnie wysoka i się przechyla w różne strony i muszę ją podwiązywać.

Mam też gaurę różową pierwszy rok też ładna. Ale biała ładniejsza. Zobaczę jak będzie wyglądała w przyszłym roku wtedy dopiero powinna pokazać swój urok.


Poczytałam o niej i fajna jest. Tylko, że pisze też, że jest krótkowieczna.
Ale jeżeli będę musiała wymieniać na tej rabacie rośliny to na pewno będę ją brała pod uwagę. Perowskia by mi pasowała jakaś bardziej kompaktowa odmiana bo wiem, że te klasyczne rosną wielkie.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Anda 08:37, 12 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Ślicznie masz w ogrodzie Jeżówki wyglądają jak cynie A twoją skarpę ze śliwami uwielbiam, wiesz prawda
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies