Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

beamilusia 13:26, 11 paź 2020


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Agnieszko w słoneczną niedzielę. Dziękuje, że do mnie zajrzałaś. Fakt, mało się udzielam i ujawniam na forum, ale codziennie zaglądam i podziwiam piękne ogrody. Mój ogród nie należy ani do pięknych, ani do dużych. Jest taki w sam raz dla mnie. Chociaż nie rzadko żałuję, że brak miejsca na rośliny, które chciałabym mieć, ale z drugiej strony myślę, że i tak czasem zaniedbuję to, co mam, z braku czasu. Czyli musi być kompromis -na razie ogród taki, jaki jest (chociaż miejsca na powiększenie ogrodu u mnie dostatek ).
Twój ogród piękny nie tylko w jesiennych barwach. Szpaler śliw to chyba charakterystyczne miejsce. A i piękne ozdoby widzę u Ciebie, szklane kule cudne. Piszesz o zawilcach. Ja mam tylko pojedyncze i nie pokładają się. A projekt na powstanie nowych i powiększenie starych rabat bardzo ciekawy. Lubie wszelkie koła i okręgi. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Nowa12 16:52, 11 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)
Aga piękne kolorowe jesienne kadry

podobno od jutra już koniec ładnej pogody ....szkoda

moje grujeczniki pendule też zielone i ani myślą o przebarwieniu ,wielopniowiec już dawno kolorki zrzucił ... ....teraz ambrowce dają czadu

Miłej Niedzieli


Z drugiej strony dobrze że jeszcze przymrozków nie ma.
Dzisiaj przygotowałam domek dla jeża. Wrzuciłam siano do środka, schowałam w zacisznym miejscu za płotem i przykryłam wysokimi trawami.
Niedziela przyjemna i pożyteczna .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 16:55, 11 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)
Piękne jesienne klimaty oj a pogoda niech jeszcze trochę poczeka z tym ochłodzeniem


Ja jestem bardzo ciepłolubna. I ten nadchodzący okres mnie dołuje.


____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 17:14, 11 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MiluniaB napisał(a)
Kupiłaś jakieś trawy?

Super kolorowe zdjęcia roślinek


Nie kupiłam nic ale traw było dużo różnych. Zresztą nie tylko traw.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 17:31, 11 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
beamilusia napisał(a)
Witaj Agnieszko w słoneczną niedzielę. Dziękuje, że do mnie zajrzałaś. Fakt, mało się udzielam i ujawniam na forum, ale codziennie zaglądam i podziwiam piękne ogrody. Mój ogród nie należy ani do pięknych, ani do dużych. Jest taki w sam raz dla mnie. Chociaż nie rzadko żałuję, że brak miejsca na rośliny, które chciałabym mieć, ale z drugiej strony myślę, że i tak czasem zaniedbuję to, co mam, z braku czasu. Czyli musi być kompromis -na razie ogród taki, jaki jest (chociaż miejsca na powiększenie ogrodu u mnie dostatek ).
Twój ogród piękny nie tylko w jesiennych barwach. Szpaler śliw to chyba charakterystyczne miejsce. A i piękne ozdoby widzę u Ciebie, szklane kule cudne. Piszesz o zawilcach. Ja mam tylko pojedyncze i nie pokładają się. A projekt na powstanie nowych i powiększenie starych rabat bardzo ciekawy. Lubie wszelkie koła i okręgi. Pozdrawiam serdecznie


Nie zawsze da się tyle czasu poświęcić na ogród ile by się chciało. Ja też miejsca na nowe rabaty jeszcze mam. Ale wszystko u nas trwa raczej dłużej niż krócej . Powinnam mieć tytuł wątku "ogród ze śliwami" .
Póki nie uschną to będą u nas bo lubimy śliwki .
Rabaty będą kuliste bo jakaś minimalna konsekwencja przy całej mojej niekonsekwencji musi być .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Ania111 18:52, 11 paź 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Nowa12 napisał(a)
Diva Fiore piekna cały czas. Pozostałe resztki kwiatowe.








Agatka ,
przecudnie
jakie kolory
czy to jeżówka na 2 fotce ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
Nowa12 18:57, 11 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ania111 napisał(a)


Agatka ,
przecudnie
jakie kolory
czy to jeżówka na 2 fotce ?


Tak to jeżówka Sunseekers Salmon. Ta sama co u Helen .
Cały czas kwitnie. Inne jeżówki w większości już u mnie przekwitły.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
galgAsia 11:39, 13 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Agata, ale kolory Normalnie dziób się rozdziawia z zachwytu
Oby jak najdłużej i ciepła, i kolorów
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Nowa12 17:59, 13 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No powiem Wam że już mnie drażni ta "piękna polska złota jesień". Ileż może lać? Jak tu zdrowie psychiczne zachować?
Pozostają wspomnienia, że kiedyś słońce było .






____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:01, 13 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
galgAsia napisał(a)
Agata, ale kolory Normalnie dziób się rozdziawia z zachwytu
Oby jak najdłużej i ciepła, i kolorów


Może zima słoneczna będzie skoro jesień do d... .
Pewnie zaraz wszystko zrzuci liście i tyle z jesieni.
A ja mam jeszcze wielką kupę cebulek do posadzenia. Kiedy ja to zrobię?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies