Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

malgorzata_s... 17:26, 15 paź 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Cudne jesienne kadry Ja też wolę porządek ale jesienią odpuszczam dla tych kolorówPozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Helen 19:49, 15 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Cudniaście u Ciebie Jak zwykle
____________________
Helen - Hortensjowo
Dorota123 09:10, 16 paź 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mimo deszczu masz piękną jesień w ogrodzie. Drzewa pięknie Ci sięprzebarwiają, trawy dają piękny popis. Cały jesienny ogród zachwyca.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Wiolka5_7 18:47, 16 paź 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Piekna kolorowa jesień u Ciebie Agatko trochę słoneczka miałaś ,u mnie nadal szaro,buro.... przyszły tydzień ma być coś ze słoneczkiem
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agania 19:54, 16 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Nowa12 napisał(a)


Widziałam u niej też takie sumaki . Wybarwiają się czadowo ale efekt jest krótko bo już zrzuca ubranko . A w szkółce widziałam zwykłe sumaki. Żarówy.




A dereń coraz bardziej czerwony ale przez deszcz to niewiele teraz ogród oglądam. Tylko przez okno. I zawiązał takie jakby białe pąki kwiatowe.
Pilnuj swojego koniecznie .

Mój sumak trzyma jeszcze liście, ależ u Ciebie transparentny pomarańcz cudo

Derenia sprawdzę jutro koniecznie jak tylko wstanę z łóżka... super się przebarwiają, mój ma mało słońca, nie mam mu jak zrobić sesji, ale gwiazdorzy
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Basieksp 20:15, 16 paź 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Witam. Bardzo ładny ten sumak moje pytanko nie rozchodzi się po ogrodzie, nie rozrasta się? cały czas przymierzam się do niego ale obawiam sie czy nie będę za chwilę miała go wszędzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Nowa12 21:44, 16 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Basieksp napisał(a)
Witam. Bardzo ładny ten sumak moje pytanko nie rozchodzi się po ogrodzie, nie rozrasta się? cały czas przymierzam się do niego ale obawiam sie czy nie będę za chwilę miała go wszędzie


Ten na ostatnich zdjeciach to zwykły sumak ze szkółki i takiego bym nie kupiła bo podobno masakrycznie się rozłazi. Ja kupiłam niedawno Tiger Eye ale mam go jeszcze zadołowanego w donicy więc jak posadzę docelowo do gruntu to wtedy będę wiedzieć . Rzekomo aż tak się nie rozrasta.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:46, 16 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Agania napisał(a)

Mój sumak trzyma jeszcze liście, ależ u Ciebie transparentny pomarańcz cudo

Derenia sprawdzę jutro koniecznie jak tylko wstanę z łóżka... super się przebarwiają, mój ma mało słońca, nie mam mu jak zrobić sesji, ale gwiazdorzy


Mało słońca jest to fakt ale nawet chyba nie wiedziałam że słońca potrzeba do wybarwienia. Myślałam że to po prostu odpowiedź liści na jesień.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:47, 16 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Wiolka5_7 napisał(a)
Piekna kolorowa jesień u Ciebie Agatko trochę słoneczka miałaś ,u mnie nadal szaro,buro.... przyszły tydzień ma być coś ze słoneczkiem


I dobrze że wyleciałam na ogród bo chwila ze słońcem trwała krótko o następny taki moment chyba nieprędko. Pogoda się wpasowała chyba w sytuację ogólną .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:55, 16 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Dorota123 napisał(a)
Mimo deszczu masz piękną jesień w ogrodzie. Drzewa pięknie Ci sięprzebarwiają, trawy dają piękny popis. Cały jesienny ogród zachwyca.


Za to cebule będę nie wiem kiedy sadzić. Poproszę o jeden dzień w weekend bez deszczu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies