Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Ania111 17:35, 21 gru 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Nowa12 napisał(a)
Zimą jestem wymiksowana z ogrodu ale dzisiaj cyknęłam parę smutnych pseudozimowych fotek. Żeby coś było ku pamięci końcówki tego mega dziwnego roku. W tym roku nie ścinałam bylin i na razie nie obcinałam kwiatów hortensji więc aż tak łyso nie jest.









Bardzo ładnie
____________________
Ania Spelnione marzenie
ElzbietaFranka 18:55, 21 gru 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Nowa12 napisał(a)
Zimą jestem wymiksowana z ogrodu ale dzisiaj cyknęłam parę smutnych pseudozimowych fotek. Żeby coś było ku pamięci końcówki tego mega dziwnego roku. W tym roku nie ścinałam bylin i na razie nie obcinałam kwiatów hortensji więc aż tak łyso nie jest.






Witam i pytam co to za trawka tak pięknie się przebarwia.
Czy te dalsze to te same trawki.
Bardzo ładne o tej porze.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Nowa12 20:49, 21 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Napia napisał(a)
Cudnie w Twoim ogrodzie Jesień mglista potrafi wyglądać niezwykle tajemniczo i pięknie


Też tak sobie Aguś tłumaczę, ze nawet bezśnieżna zima może być akceptowalna . Ale i tak już do wiosny wzdycham .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:50, 21 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sonny napisał(a)
Witaj Aga Pospacerować przyszłam i będę wpadać częściej, bo nie ogarnę tych 700 stron z haczykiem w jeden wieczór


Nie ogarniesz. Lepiej poczekać na nowy sezon. Znowu będziemy miały ładnie i zielono . Ale tak czy siak zleciało te 700 stron.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:53, 21 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ogród zimą też może być piękny Oto dowód Pozdrawiam.


Do Twojego mi daleko ba bardzo daleko zwłaszcza że nie mam smykałki do dekorowania ogrodu. Jedyne co umiem zrobić to kupić gotowca i wsadzić do ziemi .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:54, 21 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ania111 napisał(a)



Bardzo ładnie


Ale i tak smutno. Dzisiaj najkrótszy dzień w roku więc już można odliczać do wiosny .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 20:55, 21 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
ElzbietaFranka napisał(a)


Elu, to hakonki. Zwykła macra na przodzie a dalej Beni Kaze. Takie się rude zrobiły w tym roku.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
beamilusia 18:24, 09 sty 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Nowa12 napisał(a)
Pierwszy śnieg. W sam raz po tym jak dokończyliśmy zdzieranie darni na kole i pochowałam donice w domku narzędziowym. Trawy powiązane, róże lekko zakopczykowane to niech pada .
Taki żart oczywiście bo nie cierpię zimy. Brrr .




Witaj Aguś! Pięknie wkomponowałaś tę okrągłą rabatę w kształtne, falujące rabaty obok. Uwielbiam okrągłe klomby i one bardzo przyciągają mój wzrok. Już widzę, jak ślicznie będzie na Twojej, kiedy rośliny posadzisz, a one pięknie się rozrosną. Nie powiem, co posadzić. Na pewno znajdziesz wiele inspiracji w cudownych ogrodach ogrodniczek, albo posłuchasz rad bardziej doświadczonych ode mnie. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Nowa12 19:54, 09 sty 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
beamilusia napisał(a)


Witaj Aguś! Pięknie wkomponowałaś tę okrągłą rabatę w kształtne, falujące rabaty obok. Uwielbiam okrągłe klomby i one bardzo przyciągają mój wzrok. Już widzę, jak ślicznie będzie na Twojej, kiedy rośliny posadzisz, a one pięknie się rozrosną. Nie powiem, co posadzić. Na pewno znajdziesz wiele inspiracji w cudownych ogrodach ogrodniczek, albo posłuchasz rad bardziej doświadczonych ode mnie. Pozdrawiam serdecznie.


Witaj Beatko w moich skromnych progach . Zima mnie usypia więc wątek jest zaniedbany. Ten klombik to wyzwanie na ten rok. Wiosna ruszy to i ja ruszę. Jakieś tam pomysły mam ale fajnie byłoby posłuchać mądrych rad i propozycji.
Jak znam siebie to nawsadzam tam wszystkiego a potem będzie przesadzanko .
A koło jest spore więc pomieści moje szaleństwa ogrodowe.
Najbliższy plan może nawet jeszcze zimowy to zrobienie schodów na skarpie.
To takie must have odkładane z roku na rok. A już mi się zdarzyło wyrżnąć na skarpie po deszczu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Rumianka 23:53, 10 sty 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10181
Nowa12 napisał(a)



Najbliższy plan może nawet jeszcze zimowy to zrobienie schodów na skarpie.
To takie must have odkładane z roku na rok. A już mi się zdarzyło wyrżnąć na skarpie po deszczu .

Pomysł ze schodami najrozsądniejszy, bo to nie żartu z takimi upadkami....jeden niefortunny upadek może zamienić życie w koszmar...a rondo super...czekam na nasadzenia wiosenne...Powodzenia
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies