Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogrodowy pamiętnik

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogrodowy pamiętnik

Nowa12 18:22, 19 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Roocika napisał(a)
Bardzo ładnie u Ciebie, zimą również
A ta ruda trawka to hakone? Fajnie się prezentuje


Hakonki się w tym roku tak mocno wybarwiły. Pierwszy raz aż tak. Zimę to lubię jedynie jako czas koncepcyjny bo dużo pomysłów się rodzi od siedzenia w domu . Zdarzają się i dobre pomysły .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Pliszka5 19:16, 19 gru 2020


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Piękny ogród hakone wygląda zjawiskowo pięknie a co do bambusow to są fajne w pojemnikach ale trzeba je wtedy dobrze dokarmiać . Jak masz pytania bambusow to pisz
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
sylwia_slomc... 21:06, 19 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Nowa12 napisał(a)


A wiesz Ania, że pierwszy raz kwiatów hortek nie ścinałam? Do tej pory zawsze to robiłam bo mi się wydawało że śnieg połamie hortki. Ale może faktycznie na razie nie trzeba tego robić.

dopiero bliżej wiosny jak zauważysz, że same się z nich rozbierają to pościnaj bo potem latają z wiatrem Ja też nie ścinam robią dobrą robotę zimą, i są dodatkowa osłoną innych roślin i swoich własnych pąków. Hakonkę z daleka widać, mega kolor złapała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nowa12 21:26, 19 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Pliszka5 napisał(a)
Piękny ogród hakone wygląda zjawiskowo pięknie a co do bambusow to są fajne w pojemnikach ale trzeba je wtedy dobrze dokarmiać . Jak masz pytania bambusow to pisz


A widzisz, dobrze wiedzieć, że do Ciebie z pytaniami bambusowymi. Zaraz napiszę pytanko na Twoim wątku .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 21:31, 19 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sylwia_slomczewska napisał(a)

dopiero bliżej wiosny jak zauważysz, że same się z nich rozbierają to pościnaj bo potem latają z wiatrem Ja też nie ścinam robią dobrą robotę zimą, i są dodatkowa osłoną innych roślin i swoich własnych pąków. Hakonkę z daleka widać, mega kolor złapała


Widzisz Sylwia tak to człowiek się całe życie uczy . Zetnę je rzeczywiście później bo w sumie teraz za zimozielone robią, których u mnie mało .
Niepotrzebnie jedynie ścięłam kwiaty w ogrodowych hortkach. Jestem ciekawa czy przezimują mi te w donicach w domku narzędziowym. Opatulone są konkretnie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
SlonecznyOgrod 12:35, 20 gru 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ja nigdy nie czyszczę rabat jesienią, naprawdę ozdabiają, chronią się i fajnie wygląda na nich szron czy śnieg.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Nowa12 12:48, 20 gru 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ja nigdy nie czyszczę rabat jesienią, naprawdę ozdabiają, chronią się i fajnie wygląda na nich szron czy śnieg.


Dokładnie. Ja tylko zawsze bałam się, że przyjdzie duży śnieg i narobi szkód. Ale ile teraz tego śniegu jest. I jakie zimy mamy.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Napia 21:41, 20 gru 2020


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Cudnie w Twoim ogrodzie Jesień mglista potrafi wyglądać niezwykle tajemniczo i pięknie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
sonny 22:37, 20 gru 2020


Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 180
Witaj Aga Pospacerować przyszłam i będę wpadać częściej, bo nie ogarnę tych 700 stron z haczykiem w jeden wieczór
____________________
Aneta Zapanować nad chaosem
malgorzata_s... 16:24, 21 gru 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ogród zimą też może być piękny Oto dowód Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies